Whatsapp

هفته ی گذشته واتس اپ ویندوز فون یک به روز رسانی بزرگ دریافت کرد که تغییرات بسیاری را در پی داشت. هر چند واتس اپ برای آن به روز رسانی، لیست تغییرات را منتشر نکرد، اما تغییرات دیده شده در برنامه بسیار زیاد بودند که ما در این مطلب به آن ها اشاره کردیم. حال امروز صبح نیز این برنامه یک به روز رسانی دیگر دریافت کرده که به نظر نمی رسد تغییرات زیادی را برای کاربران به همراه داشته باشد. با وینفون همراه باشید.

واتس اپ در قسمت تغییرات نسخه ی جدید، به سه مورد اشاره کرده است که البته به نظر می رسد این سه مورد در آپدیت قبلی واتس اپ اعمال شده اند و در واقع چیز جدیدی نیستند:

  • امکان فیلم برداری در دوربین داخلی برنامه تنها با زدن و نگه داشتن دکمه ی دوربین
  • دوربین داخلی برنامه سریع تر عکس برداری می کند
  • بیش از ۱۰۰ ایموجی جدید

به غیر از این موارد، در به روز رسانی قبلی در قسمت نوتیفیکیشن ها و کاشی برنامه نیز بهبود هایی حاصل شده بود، اما قسمت نوتیفیکیشن ها دارای نقص بود که به نظر می رسد در این به روز رسانی نقص آن برطرف شده است. اکنون زمانی که چندین نوتیفیکیشن واتس اپ در اکشن سنتر وجود دارد، وارد برنامه شوید، تمامی نوتیفیکیشن های مربوط به واتس اپ از اکشن سنتر حذف می شوند.

با این به روز رسانی این برنامه از نسخه ی ۲.۱۲.۲۶۶ به ۲.۱۲.۲۷۶ ارتقا پیدا می کند و شما هم اکنون می توانید از طریق لینک یا بارکد زیر، این به روز رسانی را دریافت کنید. شما هم این به روز رسانی را دریافت کردید؟ چه تغییرات دیگری مشاهده کردید؟

با تشکر از علی ۱۵۲۰ برای تلنگر این خبر

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 26 مگابایت
  • منتشر کننده : WhatsApp Inc.
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندروید : بله
  • نسخه تحت iOS : بله
منبع : وینفون
980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sayan
پاسخ دهید چهارشنبه 21 بهمن 1394

برنامه های outlook و Here maps نیز آپدیت شدند .

سعید
پاسخ دهید چهارشنبه 21 بهمن 1394

سر داستان اپ های داغون ویندوز تا امروز کلی اذیت شدم

*اپ اینستاگرام خیلی از قابلیتهای نسخه اندرویدی رو نداره .. ۶تک هم فقط کمی بهتره !!

* نمیشه برای انتقال داده روی زاپیا حساب کرد .. کلا اتصال بین گوشی من بعنوان تنها ویندوزی در بین اطرافیانم برای انتقال فایل یک معضل بزرگه زاپیا و شرایت و زندر رو امتحان کردم مکافات واقعی دارن موقع انتقال داده!! 😐 … داد همه در اومد …

* تلگرام مذخرف که نگو !! واقعا فاجعه ست !! 😐 … چه گناهی کردیم ویندوز رو دوست داریم؟ واقعا بعد یه مدت که با این اپهای آشغال که واسه ویندوز نوشتند کار میکنی بعد با اینستاگرام و تلگرام و باقی اپ های اندروید کار میکنی واقعا کفففف میکنی … اینقدر سریع و خوشدست ؟!؟!! نمیدونم این دولوپرها چرا اینقدر کم لطفی میکنن به ویندوز؟! مگه اینجا مارکت خوبی نیست ؟ خوب اپهاشون تو اندروید و ای او اس هم رایگانه چرا فقط برای ویندوز کوتاهی میگنن!!؟؟ کی این کاستی ها رفع میشه؟؟؟


*خود ویندوز هم مشکلات احمقانه خودشو داره .. میخوای یه تغییر کوچیک روزمره بدی باید صدتا لایه بری ته پیچ واپیچ ستینگ .. مثلا میخوای روتیت اسکرین رو فعال یا غیر فعال کنی واقعا مسخره ست که دم دست نیست !!! 😐 …

*نشانگر موقعیت تایپ هم خیلی بد دست طراحی شده .. تو اندروید و آی او اس وقتی یه متن رو تایپ کردی اگر بخوای نشانگر رو بیاری وسط جمله تایپ شده با تپ زدن فقط نشانگر میاد وسط چیزی انتخاب نمیشه فرض کن میخوای یک حرف از یک کلمه رو از وسط متن اصلاح کنی ابله کل کلمه رو انتخاب میکنه اما خیلی خوشدستتره که بیاد فقط همون نقطه ای که تپ میکنی بمونه اگه نگه داری کل کلمه رو انتخاب کنه اما طراحیش عصاب خورد کنه …

* از این نکات ریز و درشت زیاد داریم تو ویندوز … چه باید کرد که اینقدر ویندوز رو دوست داریم؟؟!!! فقط هم امیدواری میدن میگن صبر کنید تا وین۱۰ بیاد … بابا دیگه خداییش دیگه صبر کردن و انتظار مسخره برای انتشار نسخه بدون مشکل و نهایی عذاب آوره رو اعصابه … ۴-۵ ماهه ۸۳۰ گرفتم چون واقعا ویندوز و اکوسیستم مایکروسافت رو دوست دارم همین یکی دو ماه رو هم صبر میکنم ویندوز۱۰ ببینم چجوری .. گوشی رو سالم و بدون خط مث روز اولش با تمام وسایلش در حد آک نگه داشتم ویندوز۱۰ اومد اگه همچنان مشکلات مسخره رو داشته باشه دیگه برای آپدیت بعدیش نمیمونم !!! 🙁 مجبورم ….

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,