واتس اپ اخیرا با انتشار یک به‌روزرسانی جدید برای نسخه بتای خود، قابلیت حذف ادمین‌ها یا مدیرهای گروه را برای تست اضافه کرده است. با این ویژگی ادمین های دیگر قادر خواهند بود تا یک ادمین را بدون نیاز به حذف از گروه، از ادمین بودن برکنار کنند. با وینفون همراه باشید.

تا به امروز اگر قصد حذف کردن یک ادمین را داشتید، می بایست آن شخص را از گروه حذف و دوباره به گروه اضافه می کردید. با اضافه شدن این ویژگی قادر خواهید بود که یک شخص را بدون حذف کردن از گروه، به عضو معمولی تنزیل کنید و او را از ادمین بودن برکنار کنید. نیاز به این ویژگی به شدت در گروه های واتس اپ حس می‌شد و حالا واتس اپ بعد از مدت‌ها تصمیم به اضافه کردن این ویژگی گرفته است.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، یک گزینه تحت عنوان Dismiss as admin به گروه های این پیام‌رسان محبوب اضافه شده است که با انتخاب این گزینه، شخص به جای حذف از گروه، به یک عضو عادی تبدیل خواهد شد.

این ویژگی هنوز در مرحله تست بتا قرار دارد و به زودی برای کاربران عادی نیز منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد واتس اپ قصد دارد قابلیت های پیام رسان خود را ارتقا دهد. نظر شما در این مورد چیست؟

منبع :

MSPU

208 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,