همان گونه که می دانید، واتس اپ بر روی پلتفرم های موبایلی به سرعت در حال توسعه است و هر ماه، با ویژگی های جدیدی به روز می شود. در این قافله، واتس اپ وب و دسکتاپ با وجود داشتن کاربران بسیار، عقب مانده اند و برخی از ویژگی های پلتفرم های موبایلی را دریافت نکرده اند. در این زمان، کمپانی واتس اپ اعلام کرده است که نسخه تحت وب و دسکتاپ نیز، به زودی و با ویژگی جدیدی به روز می شوند.

اگر در جریان تغییرات اخیر واتس اپ باشید، حتما می دانید که بخشی که پیش تر با نام استاتوس می شناختیم، اکنون به About تغییر اسم یافته و در صفحه اصلی این نرم افزار نیز، بخشی به نام استاتوس که طرز کاری همانند استوری اینستاگرام دارد اضافه شده است. این قابلیت محبوب و پر طرفدار، تا کنون تنها در نسخه های موبایلی واتس اپ حضور داشت.

اکنون، گروهی از کاربرانی که نسخه های پیش نمایشی داخلی این نرم افزار را استفاده می کنند، بخش جدیدی در رابط کاربری آن پیدا کرده اند که می توان استاتوس ها را در آن مشاهده کرد و درست همانند نسخه موبایلی آن، اگر استاتوسی را باز کنید به عنوان خوانده شده علامت گذاری می شود و گزینه پاسخ دادن به استاتوس نیز در زیر آن مشاهده می شود.

اگر این کمپانی طبق روال قبلی خود به روند به روز رسانی کردن این نرم افزار ها ادامه دهد، به احتمال زیاد تا یک هفته و یا نهایتا دو هفته دیگر این ویژگی را در نسخه های یاد شده دریافت خواهیم کرد.

منبع :

MSPOWERUSER

205 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
meisamking
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

واتس اپ زمانی رو دسکتاپ خوب میشه که نیاز نباشه حتما نت گوشی روشن باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام