همان گونه که می دانید، واتس اپ بر روی پلتفرم های موبایلی به سرعت در حال توسعه است و هر ماه، با ویژگی های جدیدی به روز می شود. در این قافله، واتس اپ وب و دسکتاپ با وجود داشتن کاربران بسیار، عقب مانده اند و برخی از ویژگی های پلتفرم های موبایلی را دریافت نکرده اند. در این زمان، کمپانی واتس اپ اعلام کرده است که نسخه تحت وب و دسکتاپ نیز، به زودی و با ویژگی جدیدی به روز می شوند.

اگر در جریان تغییرات اخیر واتس اپ باشید، حتما می دانید که بخشی که پیش تر با نام استاتوس می شناختیم، اکنون به About تغییر اسم یافته و در صفحه اصلی این نرم افزار نیز، بخشی به نام استاتوس که طرز کاری همانند استوری اینستاگرام دارد اضافه شده است. این قابلیت محبوب و پر طرفدار، تا کنون تنها در نسخه های موبایلی واتس اپ حضور داشت.

اکنون، گروهی از کاربرانی که نسخه های پیش نمایشی داخلی این نرم افزار را استفاده می کنند، بخش جدیدی در رابط کاربری آن پیدا کرده اند که می توان استاتوس ها را در آن مشاهده کرد و درست همانند نسخه موبایلی آن، اگر استاتوسی را باز کنید به عنوان خوانده شده علامت گذاری می شود و گزینه پاسخ دادن به استاتوس نیز در زیر آن مشاهده می شود.

اگر این کمپانی طبق روال قبلی خود به روند به روز رسانی کردن این نرم افزار ها ادامه دهد، به احتمال زیاد تا یک هفته و یا نهایتا دو هفته دیگر این ویژگی را در نسخه های یاد شده دریافت خواهیم کرد.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
meisamking
پاسخ دهید دوشنبه 15 خرداد 1396

واتس اپ زمانی رو دسکتاپ خوب میشه که نیاز نباشه حتما نت گوشی روشن باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,