Whatsapp

برنامه ی محبوب واتس اپ با دیگر و در فاصله ی کم تر از چند روز نسبت به آخرین آپدیت آن، به روز رسانی جدیدی دریافت کرده است. این دومین به روز رسانی واتس اپ ویندوز فون در دو هفته ی اخیر بوده است و به نظر نمی رسد این به روز رسانی، چیز جدیدی به این برنامه اضافه کرده باشد و تنها یک به روز رسانی جهت رفع باگ های این برنامه و بهبود عملکرد آن بوده است. با وینفون همراه باشید.

تیم توسعه ی دهنده ی نسخه ی ویندوز فون برنامه ی واتس اپ، اکنون در فعال ترین دوره ی زمانی خود به سر می برد و امکان ندارد یک ماه را بدون به روز رسانی واتس اپ بگذرانیم که این به روز رسانی ها در بیش تر مواقع ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را نیز برای کاربران به ارمغان می آورد. حتی در برخی به روز رسانی ها، نسخه ی ویندوز فون واتس اپ برخی قابلیت ها همچون نمایش تصاویر اخیر در قسمت دوربین و ستاره گذاری را زود تر از نسخه های دیگر سیستم عامل ها دریافت می کند و کاربران ویندوز فون زود تر از دیگران از این ویژگی ها استفاده می کنند.

با این حال برخی تغییرات همچون ایموجی های جدید هنوز برای ویندوز فون مورد انتظار است و احتمال دارد این ایموجی ها در آپدیت های بعدی به این برنامه اضافه شوند. با آپدیت امروز صبح واتس اپ، این برنامه به نسخه ی ۲.۱۲.۲۲۲.۰ ارتقا پیدا می کند و در حالی که لیست تغییرات این آپدیت منتشر نشده است، هنگام کار با نسخه ی آپدیت شده نیز با ویژگی یا تغییر جدیدی روبرو نشدیم. بنابراین به نظر می رسد این به روز رسانی تنها در جهت رفع ایرادات و بهبود عملکرد کلی برنامه بوده است. با این حال اگر شما در این به روز رسانی متوجه تغییر یا اضافه شدن ویژگی خاصی شدید، حتما آن را با ما در میان بگذارید.

دانلود
اطلاعات
 • حجم : 24 مگابایت
 • منتشر کننده : WhatsApp Inc.
 • پشتیبانی از رم 512 : بله
 • نسخه ی تحت اندروید : بله
 • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع : وینفون
982 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Alireza
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

یه زمانی اینا مهم بود ولی الان فقط به عشق یه تیتر میام سایت سر میزنم
موج اول اپدیت ویندوز موبایل ۱۰ منتشر شد….

  ALI
  💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

  ای گفتی منم فقط واس ویندوز ۱۰ موبایل نهایی میام سایت اما همه سرکاریم 🙁

EHSAN
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

گوشیه من ۶۴۰ ایکس ال هست . بعد از گرفتن آپدیت قبلی دوربین گوشی زمانی که از طریق واتس اپ میخواستم عکس بگیرم دچار مشکل بود و مخصوصا وقتی با دوربین سلفی عکس میگرفتم و عکس رو میخواستم حذف کنم و مجدد عکس بگیرم از برنامه خارج می شد . این مشکل با این آپدیت جدید حل شده .

moein
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

وقتی ببرای من پیام صوتی میومد پخش نمیشد .. ولی بعد از آپدیت تین مشکل رفع شد ..

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,