به تازگی فیسبوک طی گزارشی اعلام کرد که تعداد استفاده کنندگان از ویژگی Stories سرویس پیام رسان واتس اپ به ۱۷۵ میلیون در روز رسیده است. این در حالی است که پیش تر و طبق آمار اسنپ چت تعداد کاربران فعال این ویژگی در سرویس مشابه این کمپانی تنها ۱۶۰ میلیون نفر است. این آمار نشان از محبوبیت بی چون و چرای واتس اپ در میان کاربران است. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

طبق آمار های منتشر شده شمار کاربران ماهانه فعال سرویس پیام رسان WhatsApp چیزی در حدود ۱.۲ میلیارد نفر تخمین زده می شود که همین امر در بالا بردن کفه ترازو به نفع این سرویس پیام رسان نقش به سزایی دارد و به راحتی می توان نتیجه گرفت که چرا کاربران به استفاده از ویژگی Stories واتس اپ در مقایسه با اسنپ چت میل بیشتری دارند. از سوی دیگر نیز ارتش ۲۰۰ میلیونی از کاربران سرویس پرطرفدار اینستاگرام هم توانست ضرر دیگری به سرویس اسنپ چت وارد کند. به طوری که اغلب تبلیغ کنندگان به جای رجوع به SnapChat به سرویس Instagram روی آورده اند و همین امر باعث افت شدید سهام این شرکت تا حدود ۲۰ درصد شده است. همان طور که می دانید مدیر عامل اسنپ چت یعنی Evan Spiegel سیاست های خوبی را در مورد سیستم عامل ویندوزفون در پیش نگرفته است و این سرویس میانه ی خوبی با کابران ویندوز موبایل ندارد که این امر نیز باعث افزایش محبوبیت واتس اپ در میان این دسته از کاربران شده است.

منبع :

MSPU

  • پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 10:00
  • یک نظر
  • علیرضا عنادی
  • اخبار
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
HaMeD
پاسخ دهید پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396

واقعا درک نمیکنم مهاجرت کاربرای ایرانیه واتس اپ رو به تلگرام🙁
اخه فیلتر که نشد، خیلی هم کامل بود، چند ماهی هم هست قابلیت تماس داره..
ینی تنها برتری تلگرام در اون مقطع، فقط قابتیت جوین شدن تو گروها با لینک بود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,