simpsons_celebrities_story

شما به زودی قادر خواهید بود بفهمید که شبیه به کدام فرد مشهور هستید، البته نه با استفاده از آزمون های تستی شخصیتی، بلکه تنها با استفاده از عکس خود! در واقع شما می توانید با استفاده از آخرین تکنولوژی تشخیص چهره مایکروسافت این کار را انجام دهید. با وینفون همراه باشید.

بعد از سرویس های حدس سن، تشخیص دوقولو ها و حتی تشخیص نژاد سگ، حال مایکروسافت با وب سایت جدید خود به شما می گوید که کدام فرد مشهور به شما بیش ترین شباهت را دارد. مایکروسافت این سرویس خود را از طریق یک وب سایت و یک برنامه ی انلاین در درسترس قرار داده است که شب گذشته برای دقایقی قابل دسترس بود.

این سرویس Celebslike.me نام دارد و وب سایت آن نیز در همین آدرس قرار گرفته است. البته قبل از اینکه این سرویس در اختیار عموم قرار گیرد، برای دقایقی در دسترس بود، اما به نظر می رسد اکنون موقتا غیر قابل دسترس شده است. با این حال به نظر می رسد این سرویس هر زمان که کاملا آماده باشد، دوباره باز خواهد گشت و ما می توانیم تصاویر خود را در آن وارد کنیم تا ببینیم کدام بازیگر یا خواننده ی معروف بیش ترین شباهت را به ما دارد.

celebs_like_me

اما شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که هدف مایکروسافت از انجام این کار و راه اندازی وب سایت های این چنینی چیست؟ در جواب باید بگوییم که مایکروسافت سیستم جدید و بسیار جالبی را چند ماه پیش رونمایی کرد که پروژه ی آکسفورد نام دارد. پروژه آکسفورد در واقع API هایی هستند که برای تشخیص چهره و قابلیت های مرتبط با آن در برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند. نکته ی جالب در خصوص این سیستم آن است که هر چقدر کاربران از آن بیش تر استفاده کنند، این سیستم قوی تر و هوشمند تر می شود و مایکروسافت نیز با راه اندازی وب سایت های این چنینی قصد دارد قابلیت های سیستم خود را به چالش کشیده و آن را قدرتمند تر کند.

غیر از این پروژه، مایکروسافت برای پروژه ی analogous نیز کار می کند که به تشخیص صدا، و تشخیص اشیا مربوط می شود و همانند پروژه ی آکسفورد که به تشخیص چهره ی افراد می پردازد، تکنولوژی هیجان انگیزی است.

وب سایت Celebslike.me نیز آخرین نمونه از سری خدمات تشخیص چهره ی مایکروسافت است، اما از آن جایی که مایکروسافت به دنبال کشف و گسترش قابلیت های این پروژه ی هیجان انگیز است، می توان حدس زد که این وب سایت نیز آخرین وب سایت مایکروسافت در این زمینه نخواهد بود و همچنان شاهد در دسترس قرار گرفتن چنین وب سایت هایی خواهیم بود. هر زمان وب سایت Celebslike.me در دسترس قرار گیرد، ما اطلاع رسانی خواهیم کرد تا شما هم بتوانید از این سرویس جالب استفاده کنید.

منبع :

NEOWIN

980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ابراهیم
پاسخ دهید جمعه 30 بهمن 1394

من اینسایدر فست هستم و امروز یه اپدیت جدید واسم اومد.
فقط جهت بهبود و رفع باگ بود . هیچ تغییر خاصی ندیدم تاحالا
لومیا۷۳۰

محمد میرزایی
پاسخ دهید جمعه 30 بهمن 1394

دمش گرم، خداوکیلی مایکروسافت از هرنظری توی تکنولوژی پیشتاز هست

حسین
پاسخ دهید جمعه 30 بهمن 1394

بچه یک فیدبک دادم با این عنوان که برای دیدن درصد شارژ باتری باید اکشن سنتر را باز کنیم …… لطفا کمک کنید رای هاش بیشتر شه. تو برنامه ویندوز فیدبک هستش.

  salar
  پاسخ دهید جمعه 30 بهمن 1394

  من الان توجیه نشدم که چیکار کردی!
  درصد شارژ که موقع باز شدن اکشن سنتر نشون داده میشه ، چرا فیدبک زدی دیگه؟

  sadegh
  پاسخ دهید جمعه 30 بهمن 1394

  احتمالا منظورش اینه که بدون این که اکشن سنتر رو باز کنیم نشون بده، که مثلا من مخالفم چون الکی رابط کاربری شلوغ میشه

حسین
پاسخ دهید جمعه 30 بهمن 1394

رابط کاربری ویندوزفون با یه عدد شارژ شلوغ میشه تو دیگه کی هستی بابا

مهسا
پاسخ دهید جمعه 17 دی 1395

جالب بود ۹۸ درصد شبیه سلنا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,