Band2Unboxing1

در جریان کنفرانس WPC مایکروسافت بند سفیدرنگ دیده شد. یوسوف مهدی زمانی که درباره‌ی عضویت جدید اعضای تجاری مایکروسافت سخن می‌گفت، مایکروسافت بند سفیدرنگ را در دست داشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این اولین بازی نیست که کارمندان رده‌بالای مایکروسافت، این دستبند سفیدرنگ را در دست دارند چراکه دوهفته پیش در کنفرانسی دیگر پانوس پانای نیز دستبندی سفید داشت اما از نشان دادن بیشتر آن خودداری کرد. در این رابطه نیز شایعه شده بود که مایکروسافت بند ۳ به‌اشتباه نشان داده‌شده است.

اما گفته‌های گزارشگر ZDNet چیز دیگری را روشن می‌کند:

این‌ها بندهایی هستند که مخصوص کارمندان هستند (بندهای جدید نیستند)

Yusuf_white_Band-768x402

طبق گفته‌های Mary-Jo Foley گزارشگر ZDNet، این بندها جدید نیستند و فقط کارمندان مایکروسافت می‌توانند آنها را داشته باشند و در حال حاضر مشخص نیست که مایکروسافت بند ۳ چه زمانی رونمایی خواهد شد. می‌توان خوش‌بین بود که مایکروسافت در آینده تمایزی میان کاربران خود قائل نشده و همه خریداران مایکروسافت بند می‌توانند بندهای رنگی دیگر را داشته باشند. در آخرین اخبار مرتبط با مایکروسافت بند ۲ خواندیم که این دستبند سلامتی با تخفیف‌های زیادی همراه بوده و تولید آن محدود و کم شده است.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
pezhman
پاسخ دهید چهارشنبه 22 تیر 1395

Surface band معقولتره تا بند۳

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,