هنگامی که در ماه آگوست سال میلادی جاری شرکت مایکروسافت نسخه سفید رنگ کنترلر حرفه‌ای و پرجزئیات الیت را برای ایکس باکس وان معرفی کرد، بسیاری از کاربران را غافلگیر کرد. حال این شرکت اعلام کرده که کنترلر سفید رنگ الیت به قیمت 150 دلار در دسترس همگان قرار گرفته است.

کنترلر الیت جدید ایکس باکس وان، دارای طراحی سفید رنگ (Robot White) است که زیبای خاصی را به این کنترلر بخشیده است و هم‌خوانی بسیار خوبی با نسخه وان اس کنسول ایکس باکس دارد. از نظر کارایی، کنترلر سفید رنگ الیت، دقیقا همان موارد نسخه 2015 را در خود جای داده است و تنها رنگ کنترلر و خاکستری بودن دکمه‌ها در آن تغییر کرده است. از زمان عرضه کنسول ایکس باکس وان اس، مجهز بودن کنترلرها به بلوتوث تبدیل به یک استاندارد شده اما کنترلر سفید رنگ الیت، فاقد بلوتوث است و کاربران رایانه‌های شخصی نمی‌توانند آن را از طریق بلوتوث به پلتفرم خود وصل کنند، بنابراین اگر می‌خواهید از این کنترلر استفاده کنید، باید با آداپتور به پلتفرم خود وصلش کنید.

اگر اطلاعاتی از ویژگی‌های کنترلر الیت ندارید، باید بگویم که این کنترلر به واسطه پدال‌های پشتی خود به بازیکنان اجازه می‌دهد تا چهار عدد از دکمه‌های کنترلر خود را روی این پدال‌ها تنظیم کنند تا در طول بازی بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند. همچنین این کنترلر دو پروفایل مجزا دارد که می‌توانید هر دو پروفایل را برای دسته‌های مختلفی از بازی‌های ویدیویی شخصی‌سازی کنید و به واسطه سوییچ روی کنترلر، بین دو پروفایل شخصی‌سازی شده، سوییچ کنید.

اگر مدت‌هاست که منتظر تهیه این کنترلر بوده‌اید، اکنون با مراجعه به فروشگاه مایکروسافت می‌توانید کنترلر سفید رنگ الیت را برای کنسول خود خریداری کنید. کسایی که این کنترلر را پیش خرید کرده بودند، در روز‌های آینده کنترلر به دستشان می‌رسد.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

367 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,