یک تریلر جدید برای بازی مورد انتظار Wild West Online منتشر شده است که جزئیات جدید را از محیط بازی فعالیت های درون بازی و مقداری از درگیری های درون آن را نشان می دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

توجه کنید آن چه که در تریلر مشاهده می کنید ناقص است و این فیلم ممکن است نمایشی از آن چه در نسخه رسمی بازی در آینده مشاهده خواهید کرد نباشد. شما می توانید بازی را از طریق سایت آن سفارش دهید و کسانی که بازی را پیش خرید می کنند به عنوان پاداش زین، اسب و سلاح دریافت می کنند. پیشنهاد پیش خرید در تاریخ ۲۰ ژوئیه به پایان می رسد.

در ابتدا عنوان Wild West Online یک پروژه‌ی کیک استارتری بود اما توسعه‌دهندگان در استودیو ۶۱۲ Games تصمیم به لغو این پروژه و پایان دریافت کمک‌های مردمی گرفتند. به دلیل  اینکه هیجان بسیاری بر سر رونمایی از این بازی شکل گرفته بود، سرمایه‌گذاران تصمیم گرفتند تا برای شروع دوباره این پروژه، پول بیشتری را به آن اختصاص دهند.

نسخه بتای بازی Wild West Online امسال برای کامپیوتر در دسترس قرار می گیرد و هیچ برنامه ای برای آوردن آن به کنسول های شخصی وجود ندارد.

منبع :

gamespot

623 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,