twitter-logo

در خبری به اطلاع شما رساندیم که یکی از خریداران توییتر مایکروسافت خواهد بود. شرکت های دیگری همچون گوگل، ورایزون، اپل و چندی دیگر برای خرید شبکه اجتماعی توییتر حاضر هستند. اما اگر مایکروسافت موفق به خرید توییتر شود، چه چیزی عاید مایکروسافت خواهد شد؟ با وینفون همراه باشید.

اخیرا علاقه مایکروسافت را در خرید شرکت های تجای مختلف دیدیم. خرید توییتر شاید به طور مستقیم کمکی به این شرکت نکند اما مایکروسافت با سرمایه گذاری در این شبکه اجتماعی می تواند آن را با سرویس بینگ ادغام کند. توییتر ظرفیت بیش از ۱.۶ میلیون جستجو را در روز دارد و ۳۰۰۰ نفر در آن واحد می توانند توییت کنند. با استفاده از این پتانسیل، بینگ می تواند از موارد مهم با خبر شود و جستجوی بهتری انجام دهد. بینگ یک رقیب برای سرویس جستجوی گوگل محسوب می شود اما هنوز نتواسته از گوگل بهتر عمل کند. بهبود شبکه تبلیغاتی بینگ از دیگر مواردی است که به بینگ کمک خواهد کرد.

طبق گفته منبع، کاربران از اینکه مایکروسافت این شبکه اجتماعی را نابود کند نگرانند و شاید از توییتر برای بهبود سرویس های خود استفاده کند. اما تا پایان سال جاری میلادی زمان زیادی نمانده و هر اتفاقی که بیافتد تا آن زمان مشخص خوهد شد.

منبع :

WINDOWSLASTEST

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saleh
پاسخ دهید یکشنبه 3 مهر 1395

به نظرم خیلی توی مواردی که توی سایت قرار میدید با تعصب اون مطلب رو بیان میکنید و در بعضی از موارد مثل همین قضیه، خوش خیالانه کار میکنید

ali
پاسخ دهید یکشنبه 3 مهر 1395

اگه مایکروسافت بخره خیلی بهتره تا این گوگل عوضی و اولین کاری هم که می کنه اپ توئیتر رو از استور ویندوز حذف می نه و ویندوزی ها رو از توئیتر محروم می کنه مایکروسافت نباید بزاره برنامه ای به این خوبی رو گوگل بخره توی سرعت خبر رسانی توئیتر بهترینه

امین
پاسخ دهید یکشنبه 3 مهر 1395

خیلی باحاله نوشتین شاید بزنه نابود کنه توییتر رو همونجور که نوکیارو ترکوند خخخخ

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,