twitter-logo

در خبری به اطلاع شما رساندیم که یکی از خریداران توییتر مایکروسافت خواهد بود. شرکت های دیگری همچون گوگل، ورایزون، اپل و چندی دیگر برای خرید شبکه اجتماعی توییتر حاضر هستند. اما اگر مایکروسافت موفق به خرید توییتر شود، چه چیزی عاید مایکروسافت خواهد شد؟ با وینفون همراه باشید.

اخیرا علاقه مایکروسافت را در خرید شرکت های تجای مختلف دیدیم. خرید توییتر شاید به طور مستقیم کمکی به این شرکت نکند اما مایکروسافت با سرمایه گذاری در این شبکه اجتماعی می تواند آن را با سرویس بینگ ادغام کند. توییتر ظرفیت بیش از ۱.۶ میلیون جستجو را در روز دارد و ۳۰۰۰ نفر در آن واحد می توانند توییت کنند. با استفاده از این پتانسیل، بینگ می تواند از موارد مهم با خبر شود و جستجوی بهتری انجام دهد. بینگ یک رقیب برای سرویس جستجوی گوگل محسوب می شود اما هنوز نتواسته از گوگل بهتر عمل کند. بهبود شبکه تبلیغاتی بینگ از دیگر مواردی است که به بینگ کمک خواهد کرد.

طبق گفته منبع، کاربران از اینکه مایکروسافت این شبکه اجتماعی را نابود کند نگرانند و شاید از توییتر برای بهبود سرویس های خود استفاده کند. اما تا پایان سال جاری میلادی زمان زیادی نمانده و هر اتفاقی که بیافتد تا آن زمان مشخص خوهد شد.

منبع :

WINDOWSLASTEST

296 پست
آرش ابراهیم زاده
:)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saleh
💔 20 پاسخ دهید یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵

به نظرم خیلی توی مواردی که توی سایت قرار میدید با تعصب اون مطلب رو بیان میکنید و در بعضی از موارد مثل همین قضیه، خوش خیالانه کار میکنید

ali
💔 5 پاسخ دهید یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵

اگه مایکروسافت بخره خیلی بهتره تا این گوگل عوضی و اولین کاری هم که می کنه اپ توئیتر رو از استور ویندوز حذف می نه و ویندوزی ها رو از توئیتر محروم می کنه مایکروسافت نباید بزاره برنامه ای به این خوبی رو گوگل بخره توی سرعت خبر رسانی توئیتر بهترینه

امین
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵

خیلی باحاله نوشتین شاید بزنه نابود کنه توییتر رو همونجور که نوکیارو ترکوند خخخخ

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام