scorpio-hero

رونمایی از کنسول اسکورپیو یکی از جذاب ترین اتفاقات سال ۲۰۱۷ خواهد بود و گیمرها بدون شک منتظر آن هستند. فیل اسپنسر امروز در توئیتر پاسخ کاربران درباره این کنسول را داده است. با وینفون همراه باشید

یکی از کاربران در توئیتر از فیل اسپنسر مدیر اکس باکس درباره احتمال رونمایی از این کنسول قبل از نمایشگاه E3 از او سوال کرده است و اسپنسر در پاسخ گفته است: ” صادقانه هنوز مطمئن نیستم اما می دانم که مردم همین را می خواهند.” او در ادامه توضیح داده است:

“تیم توسعه ی اصلی پیشرفت عالی در ایجاد و تنظیم موتورهای بازی برای کنسول جدید داشته اند و پیشرفت عالی در استودیو، تیم پلتفرم و تیم سخت افزار وجود دارد.”

البته فیل اسپنسر در توئیت های خود عنوان کرده است که از علاقه ی مردم برای رونمایی های جدید در E3 خبر دارد و برای آن نیز باید برنامه ریزی کنند.

کنسول اسکورپیو بنابر ادعای مایکروسافت، قوی ترین کنسول ساخته شده تا به امروز خواهد بود و قیمتی پایین تر از حد انتظار گیمرها خواهد داشت ولی هنوز قیمت دقیقی برای آن اعلام نشده است. این کنسول با ارائه ی ۴K واقعی در بازی ها و قدرت ۶ ترافلاپس قطعا گیمرها را شگفت زده خواهد کرد.

منبع :

GAMESPOT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,