quantum_break_2016_game-HD

بازی Quantum Break یکی از مورد انتظار ترین بازی های انحصاری کنسول بازی اکس باکس وان است که در ماه های آینده و به صورت انحصاری برای اکس باکس وان عرضه خواهد. حال اطلاعاتی مشاهده شده است که این احتمال را به وجود می اورد که شاید این بازی برای رایانه های شخصی نیز عرضه شود.

همانطور که می دانید به تازگی اعلام شد بازی Rise of the Tomb Raider که به صورت انحصار زمانی برای دو کنسول بازی اکس باکس وان و واکس باکس ۳۶۰ عرضه شده است، به زودی در استور ویندوز قرار خواهد گرفت و کاربران رایانه های شخصی نیز به زودی می توانند این بازی زیبا را تجربه کنند. حال اطلاعات جدیدی به دست آمده که این احتمال را به وجود آورده است که شاید یکی دیگر از بازی های انحصاری اکس باکس وان یعنی بازی Quantum Break در آینده برای رایانه های شخصی نیز عرضه شود.

 این احتمال از جایی شکل گرفت که سازمان رده بندی سنی بازی های ویدیوی در برزیل به تازگی و در وب سایت خود رده بندی سنی بازی Quantum Break را علاوه بر نسخه اکس باکس وان برای نسخه رایانه های شخصی نیز منتشر کرده بود. همین مورد سبب شد که برخی از وب سایت ها اعلام کنند که نسخه رایانه های شخصی بازی Quantum Break نیز در راه است. البته وب سایت سازمان رده بندی سنی بازی های ویدیویی در برزیل رده بندی سنی بازی Quantum Break برای رایانه های شخصی را از لیست خود حذف کرده و هم اکنون رده بندی سنی این بازی تنها برای کنسول اکس باکس وان قرار گرفته است.

quantum_break-age

با این حال مشخص نیست که آیا نسخه رایانه های شخصی این بازی در راه خواهد بود یا اینکه این مورد تنها یک اشتباه صورت گرفته از سوی سازمان رده بندی سنی بازی های ویدیوی در برزیل بوده که هم اکنون اصلاح شده است. در ادامه می توانید تریلر بازی Quantum Break را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD

منبع :

GEMATSU

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
میلاد صحرایی
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

حتما میاد . وگرنه فروش درست و حسابی نمیکنه . کاربرایی که پی سی داره هیچ کنسولی نداره . حتما میاد

    ashkan microsoft
    پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

    اومدن که میاد ولی حداقل دو سال بعد از نسخه ی اکس باکس وان.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,