back-Windows 10-new8

این روز ها خبر های خوبی را در خصوص ویندوز 10 و موفقیت های آن می شنویم که نشان می دهند مایکروسافت در ابتدای راه بسیار موفق بوده و درست عمل کرده است. ویندوز 10 اکنون بر روی بیش از 75 میلیون رایانه نصب شده است و 5 درصد از سهم سیستم عامل های دسکتاپ را در دست دارد. اما این وضعیت برای ویندوز 10 در دنیای گیم متفاوت است!

همان طوری که می دانید، در دنیای دسکتاپ، ویندوز بهترین سیستم عامل برای انجام بازی های رایانه ای است و بیشتر بازی ها برای ویندوز عرضه می شوند و خیلی کم پیش می آید که بازی های معروف برای سیستم عامل های دیگر نظیر لینوکس و مک منتشر شوند و همین می تواند به رشد هر چه بیشتر نسخه های مختلف ویندوز کمک کند و حال که نوبت به ویندوز 10 رسیده می خواهیم بدانیم که گیمر ها چگونه از این سیستم عامل نوپا استقبال کرده اند.

آمار جدیدی منتشر شده است که نشانه های خوبی را به همراه دارند زیرا با توجه به گزارشات ارائه شده، چیزی در حدود 17 درصد از میلیون ها گیمر عضو سرویس  Steam اکنون از ویندوز 10 استفاده می کنند! شرکت والو که توسعه دهنده استیم محسوب می شود، امروز داده های ماه اوت را منتشر کرد که نشان می دهند ویندوز 10 اکنون توسط 17.02 درصد از گیمیر های عضو این سرویس مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع 16.39 درصد از ویندوز 10 نسخه 64 بیتی و مابقی که 0.63 درصد هستند، از نسخه 32 بیتی ویندوز 10 استفاده می کنند و در مجموع 17.02 درصد این جامعه را تشکیل داده اند. اگر بخواهیم یک نگاه کلی به این داده ها داشته باشیم، ویندوز 10 اکنون سومین سیستم عامل پر استفاده گیمر های عضو سرویس استیم است که بعد از ویندوز 7 و 8.1 قرار دارد و هر روز نیز بر تعداد استفاده کنندگان آن اضافه می شود. با وجود این که تنها یک ماه از زمان انتشار ویندوز 10 می گذرد، اما داده ها نشان از استقبال خوب مردم از این سیستم عامل دارند.

windows-10-steam

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع: WINDOWS CENTRAL

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1008 پست
عرفان مرادی
دبیر بخش آموزش وینفون، علاقه‌مند به سرویس‌های شرکت مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sazhen
پاسخ دهید چهارشنبه 11 شهریور 1394

این بسیار طبیعی هست و تازه به نظر من بیش از حد انتظار هم هست چون هنوز تازه شرکت ها شروع کردن به ارائه درایورهای کارت ها برای ویندوز 10 و هنوز خیلی از بازی ها برای ویندوز 10 بهینه نشدن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,