windows-10-anniversary-update-emoji

بالاخره به روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ منتشر شد تا انتظار کاربران به سر برسد. از طرفی این به روزرسانی برای هواداران و علاقه مندان ایموجی، یک به روزرسانی فوق العاده حساب می شود. بنابر گزارش ها، کمپانی مایکروسافت در این قسمت دست ودلبازی زیادی انجام داده است. با وینفون همراه باشید.

Microsoft_Diverse_Family_Emoji

بنابر گزارش Emojipedia، ایموجی های بسیار زیادی به آخرین نسخه به روزرسانی شده ویندوز ۱۰ اضافه شده است و دست کاربران را برای استفاده از این شکلک های جذاب به مراتب بازتر از گذشته خواهد کرد. درحال حاضر ۵۲ هزار ایموجی جدید در این نسخه اضافه شده است که شامل ایموجی والدین، ایموجی نژادها، و ایموجی زوجین به همراه کودک است. طبق این گزارش، ایموجی های والدین و فرزندان بسیار درخواست شده بود و درحال حاضر بالاخره این ایموجی ها به ویندوز ۱۰ اضافه شدند تا کاربران به راحتی از آن ها استفاده کنند. در کنار آن ها، ۷۲ ایموجی جدید Unicode 9 نیز در ویندوز ۱۰ قرار داده شده است.

windows-10-emojipedia-new-emojis

نکته ی جالب توجه اینجاست که تمام ایموجی ها برای به روزرسانی سالگرد بازطراحی شده است تا نگاه هنری بهتر و جدیدتری در آن ها شکل بگیرد و بدین ترتیب مایکروسافت با طراحی مجدد آن ها در حال حاضر ایموجی هایی را ارائه داده است که شبیه آن ها در دیگر پلتفرم ها وجود ندارد. در کنار این ها، ایموجی های گربه نینجا نیز به صورت انحصاری برای ویندوز منتشر شده است. گربه نینجا، گربه هکر، گربه دایناسوری، گربه فضانورد، گربه موتورسوار نیز در این بسته ی جدید قرار دارند.

ninjacat-emojiنظر شما درباره این ایموجی ها چیست؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید چهارشنبه 12 مرداد 1395

۵۲ هزار اموجی باز طراحی شده رقم قابل توجهی ـه
واسه اون دسته از دوستان که میگند مایکروسافت کاری نمیکنه و فقط بیلد های شبیه هم میده!
چند نمونش:
🤣🤔🤐😲🙃 🤑🐱💻🐱🐉

alireza
پاسخ دهید چهارشنبه 12 مرداد 1395

چه باحال.خیلی خوبه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,