surface-hub-anniversary-update

مرداد ماه بود که مایکروسافت به‌روز رسانی سالگرد را برای ویندوز ۱۰ PC و ویندوز ۱۰ موبایل منتشر کرد. حال این کمپانی در روزهای اخیر، رسما اقدام به‌انتشار به‌روز رسانی سالگرد برای دارندگان سرفس‌هاب نموده و اکنون این افراد می‌توانند اقدام به دریافت نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۰ کنند و از قابلیت‌های جدیدی که در این به‌روز رسانی اضافه شده است، استفاده کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت با عرضه‌ی به‌روز رسانی سالگرد برای سرفس‌هاب، ویژگی‌های مفید و کاربردی‌ای را به این دستگاه اضافه کرده است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، ویژگیِ دست‌نوشته در برنامه‌های آفیس است. حال به‌لطف این ویژگی، کاربران می‌توانند با مراجعه به زبانه‌ی Draw، اقدام به رسم اشکال موردنظر خود کنند. همچنین مایکروسافت ویژگیِ دیگری را نیز اضافه کرده که کاربران به‌وسیله‌ی آن بتوانند هم‌زمان از تاچ و قلم‌هوشمند استفاده کنند. برای نمونه، در حالی که شما با استفاده از قلم‌هوشمند در حال کار بر روی سرفس‌هاب هستید، همکار شما نیز می‌تواند با استفاده از لمسِ دست، در ناحیه‌ی دیگری از صفحه‌نمایش کار خود را انجام دهد که واقعا ویژگی فوق‌العاده‌ای است.

در کنار این ویژگی‌ها، مایکروسافت گزینه‌ای را به OneNote اضافه کرده است که به‌وسیله‌ی آن کاربران می‌توانند Whiteboard خود را ذخیره نموده و در زمانی دیگر، به آن دسترسی داشته باشند و اقدام به ویرایش آن کنند.

و در آخر نیز مایکروسافت پشتیبانی از یک‌سری وسایل‌جانبی را به سرفس‌هاب اضافه کرده است که به‌موجب‌آن، از این پس کاربران می‌توانند از  BiAmp TesiraForte CI ،Jabra 810 ،Logitech Group ،Logitech PTZ Pro و Polycom CX5100 استفاده کنند.

البته این تمام تغییرات به‌روز رسانی سالگرد برای سرفس‌هاب نبوده است و مایکروسافت با بهبودهای اسکایپ برای کسب‌و‌کار و سایر بهبودها، سعی در افزایش رضایت کاربران را داشته است. شما برای مشاهده لیست کامل تغییرات می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

289 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
amar
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵

این خبر خوبیه کاش ماکروسافت زود تر شروع میکرد و موبایل و سرور هم مونده تا ماکروسافت تسخیر کنه.
ایول ماکروسافت.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,