windows 10 new start menu 01

به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ که در چند روز آینده به صورت جهانی منتشر خواهد شد علاوه بر ویژگی های مفید و کاربردی یکسری دسترسی های مدیریتی را حذف می کند. دسترسی هایی که مربوط به تبلیغات می شود و به نظر می رسد در به‌روزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ حذف می شوند. با وینفون همراه باشید.

با انتشار به روز رسانی ویندوز ۱۰، کاربران دسترسی به لغو تبلیغات نمایش داده شده در قسمت های مختلف ویندوز ۱۰ را نخواهند داشت. برای مثال کاشی های برنامه های استور، خود را در منوی استارت ویندوز ۱۰ سنجاق یا پین کرده و امکان خاموش کردن این تبلیغات وجود ندارد. در نسخه های قبلی ویندوز Group Policy باعث می شد که در صورت داشتن تعداد زیادی کامپیوتر مدیریت این کامپیوتر ها با تغییر در یک کامپیوتر و لغو تبلیغات، تغییرات به صورت خودکار بر روی تمامی دستگاه ها اعمال می شد. با این تغییر مدیریت دستگاه ها باید خود دست به کار شده و تک تک سیستم ها را از تبلیغات پاکسازی کند.

به نقل از InfoWorld تنها منوی استارت نیست که این تغییر را به خود می بیند. صفحه قفل ویندوز نیز تبلیغات را نشان خواهد داد. تبلیغاتی مانند برنامه ها و بازی های معروف و حضور کرتانا را نیز در صفحه قفل ویندوز خواهیم دید. اما این گونه تبلیغات تنها در نسخه ها خاصی از ویندوز مانند Enterprise, Education و Server  قابلیت لغو شدن را دارند.

باید منتظر ماند و دید که پس از به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ چه اتفاقاتی خواهد افتاد و واکنش های تغییرات جدید چیست.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امین
پاسخ دهید شنبه 8 مرداد 1395

دوستان یه سوال من هنوز روی ویندوز ۸،۱ هستم وقتی نسخه rtm بیاد میتونم بدون هیچ واسطه ای مستقیم دریافتش کنم؟ لومیا ۷۳۰ داذم

میلاد
پاسخ دهید شنبه 8 مرداد 1395

اقا امین فکر نکنم بشه

    امین
    پاسخ دهید یکشنبه 9 مرداد 1395

    پس باید چیکار کنم؟ اخه ده رسمی رو هم گرفتم مصرف بدجور بالا بود برگشتم به همین ۸،۱

Aryan
پاسخ دهید یکشنبه 9 مرداد 1395

Hard reset 😅

K1 ShiD
پاسخ دهید دوشنبه 10 مرداد 1395

این آپدیت جدیده برا من نیومده هنوز
تبعیض قومی تا کی!؟!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,