matebook-tablet-start-menu

به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد در کوچکترین قسمت های ویندوز نیز تغییر ایجاد کند و هر از گاهی خبرهایی از ویژگی ها و تغییرات جدید که قرار است پس از بروزرسانی سالگرد به ویندوز ۱۰ اضافه شود به گوش می رسد، حال در خبر جدید گفته شده است که تعداد Promoted App ها در منوی استارت قرار است افزایش یابد، که به نظر می رسد این خبر برای برخی که علاقه به این نرم افزارها ندارند چندان خوشایند نیست.

Promoted App2

در حال حاضر در نسخه فعلی ویندوز ۱۰ تعداد ۵ عدد Promoted Apps در منوی استارت مشاهده می شود که از آن ها می توان به Minecraft و flipboard اشاره کرد، حالا شاید برای شما سوال پیش بیاید که Promoted App چیست؟!، این نوع برنامه ها در واقع کاشی هایی قابل برنامه ریزی هستند. به این معنی که کاشی ها به گونه ای طراحی می شوند تا همانند برنامه های نصب شده بر روی کامپیوتر شما به نظر برسند، زمانی که بر روی یکی از این کاشی ها کلیک می کنید مستقیما به صفحه ی مرتبط آن ها در استور هدایت می شوید.

حال مایکروسافت قصد دارد تعداد این برنامه ها را از ۵ به ۱۰ عدد برساند و تعداد برنامه های خودش را از ۱۷ عدد به ۱۲ عدد کاهش دهد، خوشبختانه تمامی این کاشی های Promoted App ها قابل حذف از منوی استارت هستند.

 نظر شما در رابطه با این نوع برنامه ها چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Shayan
پاسخ دهید یکشنبه 25 اردیبهشت 1395

اقا استارتشو
این همه اپو میخاد چیکار 😶🤔

David V
پاسخ دهید دوشنبه 26 اردیبهشت 1395

میزنی روش بع د میگه اینتر نت می خواد باید حساب داشته باشی واس کسایی که فقط کاربر معمولی ان به درد نمیخوره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,