Windows-Store-2016-New-mobile-leadمایکروسافت از ویژگی جدیدی در مرکز توسعه دهندگان برنامه اینسایدر، پرده برداشته است که با استفاده از آن توسعه دهندگان خواهند توانست اعلانیه های به خصوصی را برای برخی از کاربران ارسال نمایند. در یک پست وبلاگی مایکروسافت گفته است:

با این ویژگی شما می توانید به سرعت اعلانیه ای را برای اپ خود ایجاد کرده و برای کسانی که آن را نصب کرده اند ارسال کنید. این کار را می توانید برای همه کاربران یا فقط برای عده ای خاص انجام دهید. استفاده از اعلانیه برای اطلاع موضوعی یا به عنوان مثال برای تشویق کاربران به خرید محصول خاصی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین می توان برای پیشنهاد تخفیف در موردی خواص از این قابلیت استفاده نمود.

به عبارت دیگر زمانی که کاربر اقدام به دریافت یک اپ از استور ویندوز می نماید، ممکن است روزی با یک اعلانیه برای اعلام تخفیف خرید داخلی یا تبلیغ و پیشنهاد برای دریافت اپ دیگری از همان منتشر کننده، رو به رو شود. این اعلانیه های خاص بر اساس اطلاعات کاربر خواهد بود:

زمانی که دسته کاربران را تنظیم کردید، اپ مورد نظر خود را انتخاب کرده و در این هنگام می توانید یک نظر سنجی ایجاد نمایید که بازخورد کاربران را نسبت به یک تغییر یا یک خدمت جویا شوید. با جمع آوری داده در آینده می توانید محصولات خود را ارتقا دهید. همچنین می توان لینک را برای باز شدن استور و تشویق کاربران به خرید یک محصول قرار داد.

این قابلیت تنها برای اپ های ویندوز ۱۰ قابل استفاده است. همچنین در حال حاضر تنها اعضای مرکز توسعه دهندگان برنامه اینسایدر قادر به استفاده از این ویژگی برای اپ ها خود هستند. اما انتظار می رود به زودی برای تمام منتشر کنندگان اپلیکیشن در دسترس قرار بگیرد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,