در حدود دو ماه قبل، پس از گذشت چند روز از انتشار نسخه رسمی آوریل 2018 ویندوز 10، مایکروسافت اعلام کرد که این شرکت جلوی نصب این به‌روزرسانی روی چند مدل از نوتبوک‌های Alienware را گرفته است. دلیل این کار، بروز مسائل مربوط به سازگاری بود و دستگاه‌های Alienware 13 R3، Alienware 15 R3، Alienware 15 R4، Alienware 17 R4 و Alienware 17 R5 را تحت تأثیر قرار می‌داد. اکنون به نظر می‌رسد این مسئله رفع شده و به‌روزرسانی آوریل برای همه کامپیوترهای Alienware آماده است.

طبق گزارشی که قبلاً منتشر شده بود، دستگاه‌های ذکر شده در بالا، اگر به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 (نسخه 1803) را دریافت می‌کردند، ممکن بود زمانی که از حالت صرفه‌جویی باتری یا battery saving از سر گرفته می‌شوند، با یک صفحه سیاه مواجه شوند. همچنین در ماه مِی، مدیر انجمن پشتیبانی مایکروسافت، جسی کَن، مشکلات مربوط به سازگاری در دستگاه‌های Alienware را تأیید کرده بود. اکنون یکی از کارمندان Alienware تأیید کرده است که در حال حاضر به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 به صورت خودکار روی کامپیوترهای Alienware نصب خواهد شد و هیچ مشکلی وجود ندارد.

در کنار تأیید رسمی شرکت Alienware در مورد رفع شدن مشکل اجرای به‌روزرسانی آوریل 2018 روی دستگاه‌های این شرکت، یک پست جدید در Reddit همچنین تأیید کرده است که این نسخه از ویندوز 10 روی کامپیوترهای شخصی Alienware به خوبی عمل می‌کند و شما نباید هیچ مشکلی را تجربه کنید. اگر کامپیوتر شما آماده باشد، این به‌روزرسانی به صورت خودکار دانلود و نصب خواهد شد. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به Settings -> Update & Security -> Windows Update به صورت دستی این به‌روزرسانی را دریافت کنید.

منبع :

WINDOWSLATEST

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,