چند هفته پیش، اطلاعاتی فاش شد که نشان می‌داد مایکروسافت برنامه‌ریزی کرده تا در تاریخ 10 آوریل، نسخه رسمی به‌روزرسانی بعدی ویندوز 10 که در حال حاضر با شماره نسخه 1803 شناخته می‌شود را عرضه کند، ولی به دلیل پیدا شدن یک اشکال اساسی در یکی از بیلدهای کاندید عرضه عمومی، این تاریخ تعویق افتاد. اکنون یک توییت، که ادعا می‌شود یک یادداشت داخلی از یک خرده فروش چینی است، نشان می‌دهد که انتشار به‌روزرسانی آوریل ویندوز 10 در تاریخ 9 مِی آغاز می‌شود که در چین مصادف با روز چهارشنبه است.

نکته مهمی که در این تاریخ اعلام شده وجود دارد این است که با توجه به تفاوت‌های زمانی، انتشار این به‌روزرسانی در ایالات متحده می‌تواند در روز سه شنبه 8 مِی آغاز شود.

به‌روزرسانی آوریل ویندوز 10 در تاریخ 9 مِی عرضه خواهد شد.

— FaiKee (@FaiKeeF) April 25, 2018

پس از ترجمه تصویر منتشر شده توسط مترجم گوگل (که در تصویر مشاهده می‌کنیدمتوجه می‌شویم که این تصویر می‌گوید به‌روزرسانی “ویندوز رد استون 4” در صبح روز 9 مِی آغاز خواهد شد، که در نتیجه می‌تواند مصادف با ظهر و یا بعد از ظهر 8 می‌در ایالات متحده باشد که همان زمان مرسوم انتشار پچ سه شنبه‌ها است.

حساب توییتر FaiKee در راستای توییت قبلی خود، یک توییت دیگر نیز منتشر کرده که در آن اعلام کرده است:

گفته می‌شود این یک یادداشت داخلی برای فروشگاه‌های مجاز است.

مطمئناً این‌ها همگی اخبار تأیید نشده هستند و تنها در صورتی که از طریق یک کانال رسمی مایکروسافت نیز مورد تأیید قرار بگیرند می‌توان آنها را پذیرفت. با این حال، اگر این اطلاعات درست باشد، می‌توان گفت که این به‌روزرسانی دارای شماره نسخه 1803 خواهد بود، نام به‌روزرسانی آوریل را یدک می‌کشد، اما به طور کلی در ماه مِی در دسترس قرار می‌گیرد! عجیب و غیرمنطقی است.

بیلد کنونی 17134 که جمعه گذشته برای حلقه‌های Slow و Release Preview ویندوز اینسایدر منتشر شد، بیلد RTM نامزد برای انتشار به عنوان به‌روزرسانی آوریل است، البته اگر دوباره مشکلی در طول مدت آزمایش آن مشاهده نشود.

به نظر شما به‌روزرسانی آوریل ویندوز 10 در چه تاریخی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد؟

منبع :

NEOWIN

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,