windows-10-start-double-wide-surface

هر چند حدود دو ماه از عرضه ی نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰ می گذرد، اما این به معنای پایان کار این سیستم عامل نیست. مایکروسافت همچنان با تلاش هر چه بیش تر بر روی بیلد های جدید ویندوز ۱۰ کار می کند تا تجربه ی کاربران از این سیستم عامل پر سر و صدا را بهتر کند. حال گابریل در توییتر خود به بیلد ۱۰۵۵۰ اشاره کرده است که ظاهرا در حال آزمایش توسط اینسایدر های خود مایکروسافت است.

بیلد جدید شامل بهبود های فراوان و رفع مشکلات نسخه های فعلی می شود که ممکن است به زودی در دسترس اینسایدر ها قرار گیرد. این درحالیست که موج دوم عرضه ی آپگرید ویندوز ۱۰ نزدیک می شود و ممکن است مایکروسافت بخواهد این آپگرید ها را مجهز به آخرین آپدیت های ویندوز ۱۰ کند. ‘گابریل آئول در پاسخ یه سوال یکی از کاربران در خصوص بیلد جدید سوال می کند و گابریل به بیلد ۱۰۵۵۰ اشاره می کند:

Gabe-aul-tweet-10550

CJM: آیا در حال حاضر ممکن است یکی از بیلد های خوب برای اینسایدر ها منتشر شود؟

گابریل آئول: بیلد ۱۰۵۵۰ در حال حاضر توسط اینسایدر های داخلی مایکروسافت در حال آزمایش است. این بیلد تنها چند نسخه از آخرین بیلدی که منتشر شده جدید تر است، اما ممکن است برای اینسایدر های حلقه ی Fast منتشر شود.

با این حساب هفته ی آینده می توانیم منتظر یک بیلد جدید برای ویندوز ۱۰ باشیم. اما در حالی که گابریل صحبت از این بیلد جدید برای ویندوز ۱۰ کرده است، شایعاتی نیز در خصوص بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل نیز به گوش می رسند که بر اساس آن ممکن است بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل، هفته ی آینده در دسترس قرار گیرد. ما همچنان پیگیر خواهیم بود و اگر بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل در راه باشد، به اطلاع شما خواهیم رساند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

982 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
quf
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲ مهر ۱۳۹۴

خداکنه بیلدموبایل هم تا هفته بعدبیادو این کش وقوس هاتموم بشه نسخه اصلی هم مثل نسخه دسکتاب عرضه بشه بعدواسش اپدیت بدن دیگه خسته شدم ازاین یکنواختی که هربارمنتظربیلد باشم

hamid reza
💔 4 پاسخ دهید پنج شنبه ۲ مهر ۱۳۹۴

دیگه این قضیه اینسایدر و هر روز یه آپدیت الکی دادن هم شده جک روز.

farzad
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲ مهر ۱۳۹۴

سلام .بیلد جدید امده من همین الان گوشیمو ریستارت کردم .موفق باشید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,