Windows-10_Product-Family

اکنون، مدتی از اخرین باری که یک بیلد ویندوز ۱۰ به صورت اینترنتی لو رفت می گذرد. امروز، یک بار دیگر یک بیلد جدید از ویندوز ۱۰ با شماره  ۱۱۱۰۳ “۱۰.۰.۱۱۱۰۳.۱۰۰۰.rs1_release.160116-0014” لو رفت. متأسفانه این بیلد جدید، همانند بیلد های قدیم ویژگی جدیدی را در خود ندارد و ظاهرا مایکروسافت در آن تنها به رفع باگ ها و دادن بهبود های جزیی به سیستم عامل بسنده کرده است.

همانطور که آگاه هستید، مایکروسافت پس از عرضه ویندوز ۱۰ پروژه اینسایدر را ادامه داد و در این مدت شاهد عرضه بیلد های خوبی برای ویندوز ۱۰ بودیم و همچنین در این بیلد های جدید تغییرات بسیار زیادی بر روی این سیستم عامل محبوب اعمال شد. امروز نیز، یک بیلد جدید از ویندوز ۱۰ به صورت آنلاین لو رفت و احتمالا به زودی برای اینسایدر ها منتشر شود.

Windows-Insider-Program-Desktop-Backgrounds-1415387246-0-0

اما خبر خوب دیگری را نیز برای اینسایدر های ویندوز ۱۰ داریم. و آن هم این است که مایکروسافت به طور داخلی، در حال تست کردن بیلد ۱۴۵۲۱ از ویندوز ۱۰ می باشد و احتمالا مایکروسافت این بیلد را نیز، به زودی برای اینسایدر ها منتشر کند. تغییرات بسیار زیاد عدد این بیلد، می تواند نشان دهنده تغییرات زیاد در بطن سیستم عامل و حتی رابط کاربری آن باشد. چیزی که اینسایدر ها همیشه خواستار آن بودند.

windows 10 buld 14251

همانطور که پیش تر گفته بودیم، مایکروسافت تنها ۲ بیلد دیگر را در سال ۲۰۱۶ به عنوان به روز رسانی های رد استون منتشر خواهد کرد. انتظار می رفت که در به روز رسانی های رد استون، مایکروسافت ویژگی هایی را که اینسایدر ها آن ها را بیشتر می خواستند به ویندوز ۱۰ اضافه کند. ویژگی های خوبی همچون پشتیبانی مرورگر مایکروسافت اج از افزونه ها، ویژگی “Continuity-like” که به کاربران این اجازه را می دهد که یک فعالیت را در یک دستگاه ویندوزی شروع کنند و آن را در دستگاه دیگری که دارای همان حساب کاربری مایکروسافت است ادامه دهند و همچنین بهبود هایی در کنترل اعلانیه ها در اکشن سنتر از طریق کرتانا و بسیاری ویژگی های دیگر. اگر مایکروسافت قصد داشته باشد این ویژگی های جدید را معرفی کند احتمالا در دو بیلد آینده این کار را انجام خواهد داد.

اما توصیه ما به شما این است که بیلد هایی را که به صورت آنلاین به بیرون درز می کنند را نصب نکنید و تنها مدت کمی تا انتشار بیلد به صورت به روز رسانی صبر کنید.

منبع :

Microsoft News

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sab2020
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

من هنوز نفهمیدم چرا مایکروسافت اینجوری عمل میکنه .
خودش میگه : “اینسایدر های فست ، دوست دارن سریعتر بیلد دریافت کنند . ”
ولی چند هفته میگذره و هیچ بیلدی نمیده .
میخواد یهو سوپرایز کنه ؟

bad boy
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

دیگه حالم از رفع باگ و بیلد جدید و مایکروسافت به هم میخوره

Saber
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

GabeAUL: PC Build 14521 is now available to #WindowsInsiders in the Fast ring : aka.ms/blog14251@

علی
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

بیلد چیه ؟
مگه داریم؟

winphone
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

هر قدر این سردرگمی زیاد میشه
میگم بهتر که گوشیمو ردش کردم رفت |:
اما پیگیر اخبار هستم
نسخه نهایی بیاد شاید ی ۶۴۰ xl گرفتم
فعلاً سالار قدیم اکسپریا تی ایکس (؛

masoud ms
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

واسه من یه اپدیت اومده زده Windows 10 Insider Preview 14251.
و همینه دوستان ؟

masoud ms
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

واسه من یه اپدیت اومده هینو زده .
Windows 10 Insider Preview 14251.
همینه یعنی ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,