windows-10-review-desktop-experience

ساعاتی پیش مایکروسافت بیلد ۱۴۳۶۶ را برای کاربران ایسایدر ویندوز ۱۰ عرضه کرد و هم اکنون کاربرانی که در حلقه فست قرار دارند می توانند این بیلد را دریافت کنند، به نظر می رسد مایکروسافت تمرکز خود را برای رفع عیب های موجود در ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل معطوف ساخته است و می خواهد خود را برای به روز رسانی سالگرد آماده سازد. 

۱۴۳۶۶_۱

با توجه به نزدیک شدن به تاریخ به روز رسانی سالگرد طبیعی است که این بیلد هیچگونه ویژگی و قابلت جدیدی را به همراه نیاورده و تنها بر روی رفع بسیاری از عیب های موجود تمرکز کرده است، به زودی تمامی مشکلات رفع شده همراه با این بیلد را در مطلبی جداگانه برای شما عزیزان اعلام خواهیم کرد، همانطور که گفته شد این بیلد جدید در حال حاضر تنها برای اینسایدرهای حلقه Fast منتشر شده و اینسایدرهایی که در سایر حلقه‌ها هستند باید همچنان منتظر انتشار بیلد باشند. برای دریافت بیلد ۱۴۳۶۶ ویندوز ۱۰ دسکتاپ کافیست به مسیر (Settings > Update & Security > Windows Update) مراجعه کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منین
پاسخ دهید چهارشنبه 25 خرداد 1395

آقای عبدی خسته نباشید. چه سحرخیز 😀

ali.gholipoor
پاسخ دهید چهارشنبه 25 خرداد 1395

تا یه قرن دیگه هم غووووووول نرم افزاری دنیا نمیتونه این عیبو رفع کنه که اعلانات توی اکشن سنتر نمایش داده نمیشه و باید گوشی رو ری استارت کرد.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,