windows-10-lumia-635_0129-970x647-c

همین چند روز پیش بود که خبر عرضه بیلد ۱۴۳۸۳ ویندوز ۱۰ را دادیم. هنوز چندی نگذشته که مایکروسافت بیلد ۱۴۳۸۵ ویندوز ۱۰ را هم برای رایانه‌های شخصی و گوشی‌های ویندوزی عرضه کرد. این بیلد نیز، درست همانند بیلد های قبلی قابلیت جدیدی را به سیستم عامل اضافه نمی‌کند و تنها شاهد رفع باگ‌ها و بهبود در عملکرد کلی سیستم عامل هستیم درست همان چیزی که در هفته‌های منتهی به به روز رسانی سالگرد باید شاهد باشیم.

بیلد هایی که در این روزها عرضه می‌شوند، درست رنگ و بوی بیلد هایی را دارند که پیش از عرضه رسمی ویندوز ۱۰ شاهد آن بودیم. بیلد هایی روان که مشکلات بسیار کمی دارند. بیلد هایی که با سرعت زیاد منتشر می‌شوند. اکنون نیز، حال و هوای عرضه بیلد ها درست همانند روزهای آخر عرضه ویندوز ۱۰ موبایل شده.

این بیلد ها، در شاخه رد استون قرار می‌گیرند و پیش نمایشی از به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ هستند و تنها در اختیار اینسایدر هایی هستند که نسخه رسمی ویندوز ۱۰ را دریافت کرده‌اند و عضو حلقه فست شده‌اند. این به روز رسانی در تاریخ ۱۲ مرداد برای رایانه های شخصی و گوشی های هوشمند عرضه می‌شود.

منبع :

BLOGS.WINDOWS

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saedi.930
پاسخ دهید یکشنبه 19 تیر 1395

دوستان هیچکدوم ازاین بیلدها نتونستن دمای گوشی۹۳۰را کنترل کنند.تو همه بیلدها گزارش دادم اما بی فایده.به تازگی سنسور مجاورت هم قطع شده!
میخام یکم خمیر سیلیکون بزارم وسط کاور وپشت گوشی تا خنکش کنه
به نظر شما میشه این ترفندا بعنوان یه پتنت به مایکرو بفروشیم😜😜 🤓

mohamad
پاسخ دهید یکشنبه 19 تیر 1395

۶۵۰ b shedat daq mishe 😒

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,