ساعاتی پیش مایکروسافت آپدیت تجمعی جدیدی برای رایانه های شخصی منتشر کرد که این دومین آپدیت در این ماه برای کاربرانی است که بروزرسانی سالگرد را دریافت کرده اند. این بیلد با شماره KB4023680 شناخته می شود و باید گفت متاسفانه امروز بیلد جدیدی برای ویندوز ۱۰ موبایل منتشر نشده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این شرکت دیروز یک بروزرسانی تجمعی از سری کریترز آپدیت منتشر کرد که البته این آپدیت برای اینسایدر های حلقه Release preview ویندوز ۱۰ موبایل هم در دسترس است، اما بیلد امروز همانطور که گفته شد به صورت انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر شده است که می توانید آن را از بخش windows Update دانلود کنید و یا در صورت نیاز می توانید این آپدیت را از Microsoft Update Catalog به صورت دستی دانلود و نصب کنید.

به نظر می رسد این بیلد جدید تغییرات و ویژگی های جدیدی به همراه ندارد، در زیر می توانید توضیحات مایکروسافت در این رابطه را بخوانید :

این بروزرسانی ویژگی امنیتی جدیدی را به همراه ندارد و بیشتر بر روی افزایش کیفیت و پایداری بیشتر ویندوز می باشد، همچنین در این آپدیت ویژگی جدیدی برای سیستم عامل توسه داده نشده است. تغییرات کلیدی این بیلد به شرح زیر است :

  • در برخی از برنامه ها ممکن است فونت های End User Defined Characters (EUDC) قابل مشاهده نباشند. (EUDC برای تعیین برخی از فونت ها و کاراکتر هایی به کار می رود که در استاندارد Unicode به صورت پیش فرض توسط سیستم پشتیبانی نمی شوند.)

آیا شما هم این آپدیت را دریافت کردید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید

منبع :

NEOWIN

107 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Juve
پاسخ دهید شنبه 6 خرداد 1396

آقا تلگرام چرا اینجوری شده؟؟
الان یه روزه فقط کانکتینگ میزنه….
برا شما هم همینه؟؟

miladasgari
پاسخ دهید شنبه 6 خرداد 1396

سلام دوستان من روی کامپیوترم یه نسخه برای ۲ ماه پیش ویندوز ۱۰ هست رو دارم ورژن اینترپرایز الان اینو دانلود کنم میتونم روی اون اخرین اپدیت رو بزنم؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,