windows-10-series-review-tablet

مایکروسافت در هفته های گذشته بیلد ۱۴۹۳۱ ویندوز ۱۰ را برای اعضای اینسایدر حلقه ی Fast منتشر کرده بود و اکنون اقدام به عرضه ای این به روز رسانی برای حلقه ی Slow کرده است. این شرکت این بیلد را تنها در دسترس کاربران رایانه های شخصی قرار داده است و شامل بهبود های جزئی و رفع برخی از اشکال ها می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

شایان ذکر است که این بیلد احتمالا اولین بیلد رد استون ۲ ویندوز ۱۰ برای اینسایدر های ویندوز حلقه ی Slow باشد. همان طور که پیش از این نیز گزارش داده ایم، به روز رسانی رد استون ۲ ویندوز ۱۰ در حال حاضر شامل ویژگی های جدید خیلی زیادی نمی باشد – مایکروسافت فعلا به اضافه کردن برخی از ویژگی های جزئی به سیستم عامل مانند اطلاعیه در مورد ویژگی های جدید در فایل اکسپلورر، بهبود های جدید برای مرورگر مایکروسافت اج و… بسنده کرده است. مایکروسافت در مورد بیلد ۱۴۹۳۱ که برای حلقه ی Slow عرضه شده، فهرست تغییرات زیر را منتشر کرده است:

  • رفع مشکل: وقتی که به صورت همزمان از اپلیکیشن های Groove Music و Narrator (سخن‌گوی بومی ویندوز که مخصوص افراد معلول است) استفاده می‌کنید، اگر بخواهید بر روی نوار وضعیت موسیقی در حال پخش کلیک کنید، Narrator نیز شروع به خواندن وضعیت آهنگ می‌کند و هر بار که آهنگ به جلو می‌ رود به خواندن وضعیت ادامه خواهد داد و نمی‌گذارد که کاربر اصلاً چیزی را گوش دهد و مزاحمت ایجاد می‌کند.
  • رفع مشکل: افرادی که از صفحه کلید استفاده دارند نمی‌ توانند عملیات ناوبری در بخش تنظیمات را به کمک کلید Tab انجام دهند اما می‌ توانند به کمک کلید های جهت‌ نما به صورت موقت این کار را انجام دهند.

اگر شما نیز ار اعضای حلقه ی Slow ویندوز اینسایدر هستید، در حال حاضر می توانید از بخش به روز رسانی ویندوز، این بیلد جدید را دریافت کنید.

 

منبع :

MSPOWERUSER

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
بهزاد
پاسخ دهید چهارشنبه 13 مهر 1395

این بیلد ۱۰۵۸۶ کی منتشر میشه دیونه شدیم اینقدر صبر کردیم داخل لومیا ۶۳۰ اصلا خوب عمل نمیکنه همش کرش داره لامصب این گوشی یه دفعه از لیست حذف شد و واقعا نامردی بود حداقل یه آپدت دیگه بده ما اینو رد کنیم بره لامصبو

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,