چند روز قبل مایکروسافت بیلد ۱۵۰۶۳ به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ را برای اینسایدر های حلقه های Fast و Slow عرضه کرد و حالا پس از گذشت مدت کوتاهی، شاهد در دسترس قرار گرفتن این بیلد برای کاربران حلقه ی Release Preview هستیم. بیلد ۱۵۰۶۳، به عنوان نسخه ی RTM به روز رسانی کریترز به زودی از تاریخ ۱۱ آوریل در موج های مختلف در دسترس تمام کاربران ویندوز ۱۰ قرار خواهد گرفت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

حلقه ی Release Preview آخرین اعضای اینسایدری هستند که پیش از عرضه ی عمومی به روز رسانی ها، آن ها را دریافت می کنند. در روز گذشته مایکروسافت اعلام کرد که آن ها اجازه خواهند داد که اعضای غیر اینسایدر به زودی از تاریخ ۵ آوریل از طریق ابزار Update Assistant امکان ارتقای دستگاه های خود به نسخه ی به روز رسانی کریترز را داشته باشند.

بیلد ۱۵۰۶۳ در حال حاضر در دسترس حلقه ی Release Preview برای اینسایدر های PC قرار گرفته است. به به روز رسانی کریترز خوش آمدید.

— Windows Insider (@windowsinsider) 30 March 2017

اگر شما ترجیح می دهید که صبر کنید، شما می توانید منتظر باشید تا مایکروسافت در تاریخ ۱۱ آوریل شروع به عرضه ی رسمی این به روز رسانی در در موج های مختلف در طول یک دوره کند. مایکروسافت با ایجاد یک لیست سفید از دستگاه های جدید، در ابتدا به روز رسانی را برای آن ها عرضه خواهد کرد و سپس به آرامی در طول چند ماه آینده برای دستگاه های قدیمی تر نیز عرضه خواهد کرد.

اگر شما یکی از اعضای اینسایدر حلقه ی Release Preview هستید، در حال حاضر این شانس را دارید که بیلد ۱۵۰۶۳ ویندوز ۱۰ را بر روی کامپیوتر ویندوز ۱۰ خود دریافت کرده و آزمایش کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2036 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سکینه بغلانیان
پاسخ دهید جمعه 11 فروردین 1396

پ موبایل کو ؟

مسعود
پاسخ دهید جمعه 11 فروردین 1396

موبایل من بییلد ۱۴۳۹۳.۹۵۳ هستش ، میخوام بدونم چه فرقی کرده با ۱۵۰۶۳ ؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,