چند روز قبل مایکروسافت به طور تصادفی بیلد ۱۶۲۱۲ ویندوز ۱۰ را برای کاربران منتشر کرد که بر روی موبایل اشکالات فراوانی را نیز به همراه داشت و دستگاه های کاربران پس از دریافت آن بریک شد. این بیلد برای کامپیوترها شامل برخی نشانه های جدید از صفحه کلید مجازی با قابلیت های جدید به عنوان بخشی از پروژه CShell و کنترل سنتر جدید بوده که نشان می دهد مایکروسافت کار بر روی آن ها را شروع کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اکنون فایل ISO بیلد ۱۶۲۱۲ ویندوز ۱۰ Enterprise نسخه X86 در فضای مجازی به بیرون درز پیدا کرده است. بنابراین در صورتی که شما دوست داشته باشید این نسخه را اجرا کرده و موارد جدید بیش تری را کشف کنید، می توانید ریسک کرده و این بیلد را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

باید توجه داشته باشید که این بیلد هنوز حتی برای اعضای اینسایدر حلقه Fast نیز آماده نشده و پایداری لازم را به دست نیاورده است و به همین دلیل دریافت و نصب آن ممکن است اشکالات و ایراداتی را بر روی دستگاه شما به وجود آورد. بنابراین عواقب ناشی از نصب بیلد ۱۶۲۱۲ به طور کامل به عهده ی خود کاربران می باشد.

دانلود فایل ISO بیلد ۱۶۲۱۲ ویندوز ۱۰ Enterprise نسخه X86

آیا شما قصد دارید این بیلد را بر روی دستگاه خود نصب کنید؟

منبع :

THEWINCENTRAL

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Daniel
پاسخ دهید یکشنبه 14 خرداد 1396

کسی نصب نکنه
هفته اینده بیلد جدید میاد
هفته ی اونا از فردا شروع میشه

علی
پاسخ دهید یکشنبه 14 خرداد 1396

سلام خدمت دوستان آقا pcمن ویندوز ۱۰ هست نسخه اینتر پرایز آپدیت رسمی کریترز براش نیومد منم عضو ایسایدر شدم بعد این که آپدیت کردم فرداش اخطار اومد که باید سیستم عامل رو اکتیو بکنی در حالی که من موقع نصب فعالش کرده بودم توی آپدیت های قبلی هم این پیام رو نداده بود وخیلی راحت آپدیت میشد آیا عضو اینسایدر شدم اینطوری شده وراه حلش چیه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,