همین دیروز بود که مایکروسافت بیلد پیش نمایش 16291 را برای اعضای اینسایدر حلقه فست ویندوز 10 دسکتاپ عرضه کرد. با این حال با توجه به این که توسعه به روز رسانی فال کریترز به مراحل پایانی نزدیک شده، این شرکت به شدت مشغول رفع اشکالات آن است، به طوری که اکنون به روز رسانی جدید دیگری برای این کاربران منتشر شده که نسخه سیستم عامل را به 16294 ارتقا می دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این بیلد شامل رفع برخی اشکالات و تغییرات غیرقابل مشاهده است که تنها برای اعضای اینسایدر حلقه فست (نه دسته Skip Ahead) در دسترس قرار گرفته است.

لیست تغییرات:

  • این بیلد یک اشکال که بعضی از دستگاه های سرفس پرو 3 را در حالت “غیر قابل بوت” قرار می داد و در آن سیستم عامل ویندوز بارگیری نمی شد و به نظر می رسید که روی صفحه “نقطه های چرخان” گیر کرده را رفع کرده است. پس از نصب این بیلد، دستگاه های سرفس پرو 3 دیگر نباید به این حالت وارد شوند.
  • رفع یک مشکل در زبان هلندی که در اگر یک اطلاع رسانی دانلود درخواست شده توسط اپلیکیشن از وان درایو نمایش داده می شد، اکسپلورر می توانست به یک حلقه کرش وارد شود.
  • رفع مشکلی که expand.exe نمی توانست CAB هایی را که شامل کاراکترهای ژاپنی در نام فایل هستند را گسترش دهد.
  • حل یک وضعیت که می توانست منجر به شفاف شده محتوای پنجره شود (اما قاب پنجره را نشان می داد).
  • رفع یک مشکل که منجر شده بود بعضی از اینسایدرها خطای 0x800B010C را در هنگام تلاش برای ارتقا به چند بیلد اخیر مشاهده کنند.

خبر خوب برای کاربران سرفس پرو 3 این است که این بیلد شامل رفع مشکل بوت لوپ است که در دو نسخه پیشین وجود داشت و کاربران زیادی را گرفتار کرده بود. بنابراین کاربران سرفس پرو 3 اکنون می توانند با خیال راحت دستگاه های خود را ارتقا دهند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید شنبه 1 مهر 1396

سلام من لپ تاپم یه مشکلی داره که اصن غیرمنطقیه با عقل بشری رفع نمیشه فقط در این حد بگم که نمیتونم آپدیت نصب کنم با اینکه سرعتم خیلی بالاست تو هیچ ویندوزی نمیتونم آپدیت بیلد جدید نصب کنم بعد از دانلود و نصب ری استارت خالی میشه درصد نشون نمیده که نصب بشه ولی میتونم ویندوز نصب کنم پس برام این پست هایی که راجبه بیلد ها میذارید بشدت مهمه… جدیدا بیلد 16296 رو دانلود و نصب کردم که طبق معمول نصب نشد ولی مشکلم اینه که برای برنامه نویسی به آپدیت جدید نیاز دارم اگه کسی میدونه چجوری میتونم SDK های بیلد های جدید رو بدون آپدیت رو سیستم نصب کنم تا بتونم با ویژوال استودیو کار کنم راهنماییم کنه مرسی… فقط دنیاله همین راهم… چون دم به دقیقه نمیتونم آپدیت رو بریزم رو فلش از رو بوت کل هارد رو فرمت کنم ویندوز جدید نصب کنم مرسی…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,