چند روز پیش مایکروسافت بیلد 16299.15 یا نسخه RTM به‌روزرسانی فال کریترز را برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر کرد، این بیلد که از ثبات بسیار بالایی برخوردار است و در آن مشکل خاصی دیده نمی‌شود امروز برای اینسایدرهای حلقه اسلو نیز منتشر شد.زمان به‌سرعت در حال گذر است و به‌زودی به تاریخ 17 اکتبر زمان عرضه رسمی به‌روزرسانی فال کریترز خواهیم رسید، بنابراین مایکروسافت سخت در حال پیگیری است تا با آزمایش نسخه نهایی این بیلد در میان اینسایدرها اندک مشکلات احتمالی باقی مانده را نیز برطرف کند. با توجه به شرایط موجود مایکروسافت امروز بیلد 16299.15 را برای اینسایدرهای حلقه اسلو نیز منتشر ساخت تا جمعیت بیشتری از کابران اینسایدر به بررسی نسخه نهایی به‌روزرسانی فال کریترز بپردازند.

این بیلد برای اولین بار در تاریخ 2 اکتبر یعنی سه روز پیش برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر شد و اکنون عینا برای اینسایدرهای حلقه اسلو نیز عرضه شده است و شامل تغییرات یا مشکلات خاصی نیست که در مورد آن صحبت کنیم.

تنها نکته قابل ذکر در مورد این بیلد که البته پیشتر نیز بدان پرداختیم RTM بودن آن است، یعنی به‌روزرسانی های تجمعی آتی ویندوز 10 کامپیوتر برای بیلد 16299 عرضه خواهند شد. آیا شما نیز این بیلد را دریافت کرده اید؟ ثبات و پایداری این بیلد را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,