همین چند روز پیش بود که مایکروسافت بیلد پیش نمایش 16296 را برای اعضای اینسایدر حلقه فست ویندوز 10 دسکتاپ عرضه کرد. با این حال با توجه به این که توسعه به روز رسانی فال کریترز به مراحل پایانی نزدیک شده، این شرکت به شدت مشغول رفع اشکالات آن است، به طوری که اکنون به روز رسانی جدید دیگری برای این کاربران منتشر شده که نسخه سیستم عامل را به 16299 ارتقا می دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بیلد 16299 که ساعاتی پیش منتشر شده، شامل چندین رفع اشکال جدید است که سیستم عامل را برای عرضه رسمی در تاریخ 17 اکتبر آماده سازی می کند.

لیست تغییرات:

  • رفع یکی از مشکلاتی که برخی اینسایدرها آن ها را تجربه کرده بودند که پس از ارتقا به بیلدهای اخیر، درایو نوری دستگاه آن ها تحت بخش This PC ذکر نمی شد.
  • رفع یک مسئله که در آن مایکروسافت اج ممکن بود هنگام اسکرول کردن فایل های PDF جاسازی شده، کرش کند.
  • رفع یک مشکل که منجر می شد بعضی از اینسایدرها در هنگام تلاش برای ارتقا به بیلدهای اخیر، پیغام خطای 0x80070005 را مشاهده کنند.
  • رفع یک مشکل که در آن استفاده از اطلاعیه دانلود فایل اتوماتیک برای جلوگیری یک برنامه از دانلود فایل ها برای برنامه های UWP کار نمی کرد.
  • رفع مشکلی که در Windows Defender وجود داشت.

متأسفانه، امروز هیچ بیلد جدیدی برای موبایل ارائه نشده است. این بیلد جدید در حال حاضر برای حلقه فست ویندوز 10 دسکتاپ منتشر شده و قابل دریافت است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید دوشنبه 10 مهر 1396

با سلام مشکلی که پس از این بروز رسانی با هاش روبروش شدم از کار افتادن کامل تایپ کاور سورفیس پرو 4 بود جوری که هیچ تایپ کاوری رو ساپرت نکرد بعد از چند روز و استفاده ا زتمام راهنمایی ها مه هیچکدوم نتیجه نداشت در آخرین ریست سخت افزاری سیستم علت خواموش کردن رو پرسید و باتوجه به راهنمایی کرتانا اینبار دکمه پاور و ولوم+ رو همزمان و در زمان روشن بودن سیستم نگه داشتم به مدت 20 ثانیه در همه آموزش ها گفته شده اول پاور رو نگه دارید تا خاموش بشه و بعد این دو رو نگه دارید وقتی این کار رو انجام دادم سیستم کاملا بالا اومد و بدون مشکلی کار کرد
دوستان اگر این مشکل پیش اومد تنها راه همین هست
با تشکر از اساتید خوب این سایت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,