مایکروسافت روز چهارشنبه بیلد 16299 ویندوز 10 را برای اینسایدرهای حلقه فست عرضه کرد، اکنون پس از گذشت دو روز این بیلد برای اینسایدرهای حلقه اسلو نیز در دسترس قرار گرفته است. این امر نشان می‌دهد که این بیلد به ثبات بسیار خوبی رسیده است و در حقیقت به‌روزرسانی فال کریترز برای عرضه نسخه RTM کاملا آماده است. مایکروسافت ساعاتی پیش بیلد 16299 ویندوز 10 را برای اینسایدرهای حلقه اسلو منتشر کرد، با توجه به نزدیک بودن عرضه نسخه نهایی به‌روزرسانی فال کریترز ، این بیلد شامل ویژگی های جدیدی نیست اما تغییرات صورت گرفته در آن باعث خواهد شد تا تجربه کاربری با مشکلات کمتری مواجه گردد. بیلدهایی که در روزهای اخیر منتشر می‌شوند را در حقیقت باید آخرین تلاش های مایکروسافت در زمینه عرضه نسخه RTM به‌روزرسانی فال کریترز بدانیم. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به لیست تغییرات و مشکلات برطرف شده در این به‌روزرسانی:

  • ما مشکل کرش کردن مایکروسافت اج هنگام اسکرول کردن در یک فایل PDF را برطرف کرده ایم.
  • ما مشکلی را که باعث شده بود تا کاربران پس از ارتقا به بیلدهای اخیر درایوهای نوری خود را در لیست درایوهای This PC مشاهده نکنند، مرتفع ساخته ایم.
  • ما مشکلی را که باعث شده تا هنگام اقدام برخی اینسایدرها برای ارتقا به بیلدهای اخیر بل پیغام خطای 0x80070005 را مواجه شوند، برطرف کرده ایم.
  • ما مشکل عدم کارکرد اعلانات دانلود فایل اتوماتیک جهت مسدود کردن دانلود فایل در اپلیکیشن های یونیورسال را برطرف ساخته ایم.
  • ما مشکلی که باعث شده بود تا پس از مشاهده تصاویر بند انگشتی فایل هایی که به‌عنوان یک فایل صرفا آنلاین تعریف شده اند، ویندوز دیفندر اقدام به دانلود آنها می‌کرد را برطرف کرده ایم.

آیا شما هم از اینسایدرهای ویندوز 10 کامپیوتر هستید؟ روند توسعه به‌روزرسانی فال کریترز را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

MSPU

1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,