دقایقی پیش مطلع شدیم که شرکت مایکروسافت بیلد پش نمایش جدیدی از ویندوز 10 را برای کاربران اینسایدر حلقه فست منتشر کرده است. بیلد 17025 شامل تغییرات و بهبودهایی است که تجربه کاربری سیستم عامل را ارتقا می دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بیلد جدید 17025 ویندوز 10 تغییراتی را در بخش های سیستم طراحی فلوئنت، Ease-of-Access و موارد دیگر به ارمغان آورده است.

چه موارد جدیدی وجود دارد؟

  • بازنگری در تنظیمات Ease of Access: این بیلد تنظیمات جدیدی را به Ease of Access اضافه می کند تا دستگاه شما برای استفاده ساده تر شود و تناسب بیشتری با نیازهای شما داشته باشد. مایکروسافت همچنین تنظیمات مرتبط را با یکدیگر دسته بندی کرده تا به شما در دیدن، شنیدن یا تعامل با کامپیوتر خود برای کمک به یافتن سریع تر تنظیمات کمک کند. علاوه بر این، به بازخوردهای کاربران توجه شده و توضیحات تنظیمات برای کمک به درک کاربران از ویژگی های قابلیت دسترسی بهبود یافته اند. به بخش Ease of Access در تنظیمات بروید تا با آنچه که برای استفاده راحت تر از کامپیوتر خود در دسترس است آشنا شوید.
  • کنترل وظایف Startup خود: در این نسخه گزینه های پیشرفته بیشتری در مسیر Settings > Apps & Features به روز رسانی شده اند، به طوری که برنامه های یونیورسال که برای اجرا در هنگام راه اندازی پیکربندی شده اند، اکنون گزینه جدیدی برای دیدن همه وظایف موجود مشخص شده توسط توسعه دهنده نرم افزار و وضعیت آن ها را دارند.
  • تکامل فونت Microsoft Yahei: فونت Microsoft Yahei فونتی است که مایکروسافت برای نمایش متن رابط کاربری ویندوز در زبان چینی (Simplified) استفاده کرده است. در واکنش به بازخورد اینسایدرها، این فونت به منظور بهبود خوانایی، تقارن و ظاهر به روز رسانی شده است.
  • در ادامه تلاش ها در جهت طراحی فلوئنت، در این بیلد متوجه خواهید شد که مایکروسافت بر اساس بازخوردها، نه تنها افکت light را ملایم تر کرده، همچنین افکت Reveal را به صورت پیش فرض در CalendarView فعال ساخته است (به عنوان مثال، در ساعت و تقویم شناور قابل مشاهده است). اپلیکیشن های UWP با استفاده از Preview SDK برای این بیلد یا بالاتر، این تغییر را به صورت خودکار دریافت خواهند کرد.

به‌ نظر می‌ رسد مایکروسافت همچنان در حال بهبود و مدرن سازی ظاهر ویندوز 10 است. در حال حاضر این به روز رسانی جدید در دسترس اینسایدرهای حلقه فست قرار دارد و اگر شما یکی از اعضای این حلقه باشید می توانید آن را دریافت کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,