از زمان انتشار به‌روزرسانی فال کریترز ویندوز در اواسط ماه اکتبر، تنها یک بیلد پیش‌نمایش برای اینسایدرهای حلقه Slow در دسترس قرار گرفته است. بیلد 17025 در تاریخ 1 نوامبر عرضه شد و از آن زمان تا کنون اعضای این حلقه به طرز عجیبی هیچ به‌روزرسانی جدیدی دریافت نکرده بودند. سرانجام مایکروسافت امروز نگاهی به این حلقه نیز انداخت و بیلد 17074.1002 را برای این دسته از اینسایدرها نیز منتشر کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همین چند روز پیش مایکروسافت بیلد 17074.1002 را برای اینسایدرهای حلقه فست و Skip Ahead در کامپیوترهای شخصی منتشر کرد. این بیلد با بیلد 17074 که هفته گذشته منتشر شد تقریباً یکسان بوده، با این تفاوت که شامل دو اصلاحیه جدید است.

مورد اول مسئله‌ای بود که کامپیوترهای دارای پردازنده‌های AMD را هنگام بوت شدن با مشکل مواجه می‌کرد و مورد دوم در صورت فعال بودن ویژگی Virtualization در تنظیمات بایوس، باعث هنگ کردن برخی دستگاه‌های خاص در صفحه بوت می‌شد. خوشبختانه مایکروسافت با انتشار بیلد جدید، این مشکلات را برطرف کرده است.

همچنین بیلد 17074 ویندوز 10 شامل به‌روزرسانی‌های عمده‌ای برای استقرار ویندوز و ویژگی Reading مایکروسافت اج، قابلیت‌های بهبود یافته بسیاری در Quiet Hours، بهبودهایی در تنظیمات و لایه‌های آن، رفع چندین مشکل و مواردی دیگر بود.

اکنون اینسایدرهای حلقه Slow نیز امکان آزمایش این بیلد را دارند و به راحتی می‌تواند از بخش بهروزرسانی‌های ویندوز در کامپیوتر خود آن را دریافت کنند.
منبع :

MSPU

2207 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,