این هفته مایکروسافت شروع به انتشار بیلد 17134 ویندوز 10 برای حلقه فست کرد و حالا نوبت به اعضای اینسایدر حلقه‌های Slow و Release Preview رسیده تا بتوانند طعم این بیلد جدید را بچشند. لازم به توضیح است که این بیلد، ویژگی‌های جدیدی را شامل نمی‌شود و تنها یک مشکل موجود در بیلد 17133 که کاندید انتشار عمومی بود، در آن رفع شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت راجع به بیلد 17134 این گونه توضیح داده است:

به همین ترتیب که بیلد 17133 از طریق حلقه‌ها پیشرفت می‌کرد، ما برخی مسائل قابلیت اطمینان را کشف کردیم که می‌خواستیم آنها را حل کنیم. به عنوان مثال، در موارد خاص، این مسائل قابلیت اطمینان می‌توانست باعث افزایش درصد BSOD در رایانه‌های شخصی شود. به جای ایجاد یک بسته به‌روزرسانی تجمعی برای رسیدگی به این مسائل، ما تصمیم گرفتیم یک بیلد جدید که شامل رفع این مشکل می‌شود ایجاد کنیم.

اگر آزمایش‌ها روی بیلد 17134 به خوبی پیش برود و نتیجه قابل قبول باشد، می‌توان امیدوار بود که این بیلد به زودی در دسترس عموم مردم قرار بگیرد. اگر شما نیز از اعضای حلقه‌های Slow و Release Preview ویندوز اینسایدر باشید، در حال حاضر می‌توانید این به‌روزرسانی را در دستگاه خود دریافت کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2128 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
احمد اقدامی
پاسخ دهید سه شنبه 4 اردیبهشت 1397

سلام و خسته نباشید
من آپدیت 1803 را 31 مارس دریافت کردم و بعد از آپدیت واترمارک دسکتاپ هم از بین رفت. آیا این یک باگ بوده و یا برای بعضی از دستگاهها به اجرا دراومده.
اینسایدر حلقه اسلو
با تشکر پیشاپیش از جوابتان

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,