حدود یک ماه قبل مایکروسافت با انتشار بیلد 17661 ویندوز 10 برای اینسایدرها، سرانجام از تم تیره برای فایل اکسپلورر که درخواست بسیاری از کاربران بود، پرده برداشت. اکنون برخی کاربران ویندوز 10 متوجه شده‌اند در بیلد پیش نمایش جدید ویندوز 10 که اخیراً منتشر شده تغییراتی در این ویژگی رخ داده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

چند روز قبل یک به‌روزرسانی جدید با شماره بیلد 17686 برای ویندوز 10 منتشر شد که تغییراتی را به همراه داشت، ولی در لیست تغییرات آن، مایکروسافت اشاره‌ای به بهبود در تم تیره فایل اکسپلورر نداشت. اما اکنون توییتی از سوی یکی از توسعه دهندگان مایکروسافت منتشر شده که تأیید می‌کند در این بیلد پیش نمایش جدید، این ویژگی بهبود یافته است.

در این بیلد، رنگ‌های تیره به مراتب متعادل‌تر شده‌اند و در این اپلیکیشن، دیگر مناطق کمتری وجود دارد که هنوز با تم تیره هماهنگ نشده باشد. با این حال این موضوع هنوز در حال توسعه است و در بیلدهای آینده همچنان ممکن است تغییراتی در فایل اکسپلورر و تم تیره برای آن رخ دهد.

به‌روزرسانی رد استون 5 برای ویندوز 10 برای پاییز امسال در نظر گرفته شده و احتمالاً در ماه سپتامبر توسعه‌ی آن وارد فاز نهایی می‌شود. این بدان معناست که تم تیره برای فایل اکسپلورر می‌تواند در دو تا سه ماه آینده برای اینسایدرها در دسترس قرار بگیرد و سپس در پاییز به صورت عمومی معرفی شود.

منبع :

MSPU

2221 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
آرش
پاسخ دهید جمعه 18 خرداد 1397

این تم اکسپلور من سفیده از کدوم قسمت تنظیمات تم رو میتونم تیره اعمال کنم ؟

    امیر زمانی
    پاسخ دهید جمعه 18 خرداد 1397

    دوست عزیز این ویژگی فعلا برای اینسایدرها در دسرتس قرار گرفته و چند ماه دیگه بصورت رسمی منتشر میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,