ساعاتی قبل مایکروسافت بیلد پیش‌نمایش 17686 ویندوز 10 را برای اعضای اینسایدر حلقه فست و Skip Ahead در دسترس قرار داد. این بیلد شامل مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید، از جمله تغییراتی در تجربه کاربری و ویندوز واقعیت ترکیبی می‌شود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

طبق معمول، این بیلد از شاخه رد استون 5 است، به این معنی که شامل پیش نمایشی از ویژگی‌های جدیدی خواهد بود که در به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 در پاییز امسال عرضه خواهد شد.

لیست تغییرات بیلد 17686 ویندوز 10

بهبود تجربه محلی

معرفی یک صفحه Region جدید که اجازه می‌دهد تا تغییرات فرمت منطقه‌ای پیش فرض از جمله تقویم، روز اول هفته، تاریخ، زمان و ارز نادیده گرفته شود. برای امتحان آن، به تنظیمات رفته و مسیر Time & Language > Region را طی کنید.

Local Experience Packs اپلیکیشن های مایکروسافت استور هستند که بهبود کیفیت زبان نمایش ویندوز را ارائه می‌دهند. شما اکنون می‌توانید از طریق برنامه تنظیمات به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید. برای این کار در تنظیمات به مسیر Time & Language > Language بروید. در اینجا برای دانلود یک Local Experience Pack از مایکروسافت استور روی لینک Add a Windows display language with Local Experience Packs کلیک کرده و شروع به لذت بردن از ویندوز در زبان دلخواه خود کنید.

بهبودهای حریم خصوصی

اکنون اگر دسترسی به میکروفون در تنظیمات حریم خصوصی شما غیرفعال شده باشد، در هنگام نخستین برای استفاده از یک میکروفون مسدود شده، یک پیغام نمایش داده خواهد شد، بنابراین شما می‌توانید تنظیمات را در صورت لزوم بررسی کنید.

بهبودهای ویندوز واقعیت ترکیبی

این بیلد شامل چندین پیشرفت برای کاربران ویندوز واقعیت ترکیبی است:

  • این بیلد دیگر نیازی به یک مانیتور فیزیکی در هنگام اجرای واقعیت ترکیبی در مواردی مانند کامپیوترهای کوله پشتی ندارد. راه اندازی ویندوز واقعیت ترکیبی برای اولین بار در پورتال واقعیت ترکیبی و باز کردن قفل کامپیوتر در صفحه ورود به سیستم، هنوز در ابتدا نیاز به اتصال به یک مانیتور دارد. با این وجود، شما می‌توانید ورود خودکار را پیکربندی کنید تا در دفعات بعدی استفاده دیگر نیازی به ورود به سیستم نباشد.
  • اپلیکیشن های در حال اجرا در ویندوز واقعیت ترکیبی اکنون می‌توانند از Camera Capture UI API برای گرفتن تصاویری از دنیای واقعیت ترکیبی با استفاده از تجربه ضبط سیستم استفاده کنند.
  • در این بیلد همچنین تجربه تصویر برداری واقعیت ترکیبی به منظور آسان‌تر ساختن توقف ویدیوها از منوی استارت اصلاح  شده است.

شاید یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های جدیدی که در بیلد 17686 معرفی شده این باشد که دیگر نیازی به استفاده از یک مانیتور برای کار با ویندوز واقعیت ترکیبی وجود ندارد. در کنار ساده سازی، این امر به پردازنده گرافیکی دستگاه اجازه خواهد داد که منابع بیشتری را به صفحه نمایشی که شما واقعاً از آن استفاده می‌کنید، یعنی هدست شما اختصاص دهد.

هنوز هیچ بیلدی از شاخه رد استون 5 هنوز برای حلقه Slow ویندوز اینسایدر دسترس قرار نگرفته، بنابراین هیچ گونه فایل ISO از آن توسط مایکروسافت ارائه نشده است.

منبع :

NEOWIN

2206 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هادی
پاسخ دهید پنجشنبه 17 خرداد 1397

من ویندوز 10 چرو حلقه فست دارم رو سیستم ولی هنوز برام نیومده اخرین نسخه ای که گرفتم 17682.1000 هستش وررژن بیلدمم 1803 چرا برام نیومده هنوز

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,