ساعاتی قبل مایکروسافت بیلد پیش‌نمایش 17711 ویندوز 10 را برای اعضای اینسایدر حلقه فست و Skip Ahead در دسترس قرار داد. این بیلد شامل تعدادی ویژگی و ترفند جدید برای مایکروسافت اج و برخی تغییرات دیگر می‌شود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

طبق معمول، این بیلد از شاخه رد استون 5 است، به این معنی که شامل پیش نمایشی از ویژگی‌های جدیدی خواهد بود که در به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 در پاییز امسال عرضه خواهد شد.

لیست تغییرات بیلد 17711 ویندوز 10

بهبودهای مایکروسافت اج

  • غنی‌تر شدن ابزارهای یادگیری: در زیر ابزارهای یادگیری موجود در Reading View، در حال حاضر تحت شما می‌توانید تم‌های بیشتر را مشاهده کنید. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد مناسب‌ترین رنگ تم را انتخاب کنید.
  • Line focus: این ویژگی در هنگام خواندن مقاله با برجسته کردن مجموعه‌ای از یک، سه یا پنج خط، به بهبود تمرکز کمک می‌کند.
  • جعبه رضایت نامه برای ذخیره اطلاعات تکمیل خودکار (Autofill): مایکروسافت اج در هر مرتبه مجوز دسترسی شما را درخواست می‌کند تا رمزهای عبور و اطلاعات کارت شما را برای اهداف تکمیل خودکار ذخیره کند.
  • بهبودهای نوار ابزار PDF: اکنون نوار ابزار PDF را می‌توان تنها با چرخیدن در بالای صفحه فراخواند تا ابزار به راحتی در دسترس قرار بگیرد.

طراحی فلوئنت

  • در کنفرانس بیلد 2018 ما چشم انداز خود از تکامل طراحی فلوئنت را به اشتراک گذاشتیم. ما اخیراً عنصر اکریلیک را برای بسیاری از منوهای پیش فرض معرفی کرده‌ایم و امروز برای کمک به تمرکز کاربر، عمق بیشتری را به شکل سایه‌ها اضافه می‌کنیم.

بهبودهای صفحه نمایش

  • یک صفحه جدید به نام Windows HD Color در حال حاضر در بخش تنظیمات نمایش در دسترس است! دستگاه‌های پشتیبانی کننده‌ی Windows HD Color می‌توانند محتویات محدوده دینامیکی بالا (HDR)، از جمله عکس‌ها، فیلم‌ها، بازی‌ها و برنامه‌ها را نشان دهند. این ویژگی به صفحه نمایش و کامپیوتر شما بستگی دارد. صفحه “Windows HD Color Settings” در تنظیمات نمایشگر در حال حاضر قابلیت‌های HD Color سیستم شما را گزارش می‌دهد و اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های HD Color در سیستم‌های پشتیبانی کننده پیکربندی شوند.

بهبودهای Registry Editor

  • آیا تا به حال شده در نوار آدرس regedit تایپ کنید و بخش بعدی مسیر در نوک زبان شما باشد، اما آن را به یاد نیاورید؟ با این بیلد، در حالی که شما تایپ می‌کنید، یک پنجره کشویی نمایش داده می‌شود تا در تکمیل بخش بعدی مسیر به شما کمک کند!

این موارد تمام چیزهای جدیدی است که در بیلد 17711 ویندوز 10 وجود دارد، اما در این به‌روزرسانی همچنین تعداد زیادی از رفع اشکالات عمومی و بهبودها نیز وجود دارد که تجربه کاربری ویندوز را بهبود می‌بخشند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2206 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منو
پاسخ دهید دوشنبه 18 تیر 1397

واقعا ویندوز داره سریع میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,