مایکروسافت این هفته را با ساخت و انتشار یک به روز رسانی جدید برای اینسایدرهای حلقه فست آغاز کرده است. برای بررسی‌های بیشتر با وینفون همراه باشید.

امروز مایکروسافت پیش نمایش ویندوز 10 جدیدی را برای اینسایدر های حلقه فست منتشر کرد. این پیش نمایش که با به روز رسانی اخیر مایکروسافت رخ می‌دهد، یک نسخه تجمعی بسیار کوچک است که نسخه آن را تا 17713.1002 ارتقاء می‌دهد و البته متاسفانه شامل هیچ ویژگی جدیدی نیست.

مایکروسافت در بیانیه‌ای که به تازگی در این خصوص منتشر کرده است اعلام کرد که به جای اضافه کردن ویژگی‌های جدید به بروزرسانی‌های ویندوز 10 برای اینسایدرهای حلقه فست، بر روی اینسایدرهای حلقه اسلو متمرکز شده است تا بسیاری از ویژگی‌هایی که پیش از این اینسایدرهای حلقه فست در اختیار داشتند به مرور برای اینسایدرهای حلقه اسلو نیز اضافه شود. با توجه به این که رد استون 5 (Redstone 5) در حال حاضر از ویژگی‌های نسبتاً کاملی بهره می‌برد، عدم انتشار عمومی رد استون 5 و تمرکز مایکروسافت بر روی رفع اشکالات جزئی موجود در آن، برای بسیاری از طرفداران ویندوز 10 خسته کننده بوده و آنها را متعجب ساخته است.

گذشته از این‌ها، پس از بروز رسانی و نصب آپدیت جدید ویندوز 10 برای اینسایدرهای حلقه فست (نسخه 17713.1002) متوجه مشکل بسیار مهم و پراهمیتی شدیم که ذکر آن خالی از لطف نیست. باید به شما بگوییم که پس از بروزرسانی و دریافت این نسخه از ویندوز 10 برای اینسایدرهای حلقه فست، متاسفانه برنامه کاربردی ویندوز دیفندر (Windows Defender Application Guard) از کار می‌افتد و دیگر قابل استفاده نیست.

اگر شما جزو اینسایدرهای حلقه فست به شمار می‌روید، می‌توانید از طریق بخش ویندوز آپدیت در ستینگ سیستم عامل ویندوز 10 دسکتاپ خود این نسخه از بروزرسانی را دریافت کنید. در عین حال، اگر بدنبال قابلیت‌های تازه و مهم هستید می‌توانید تا منتشر شدن به روز رسانی بعدی دست نگاه دارید. مایکروسافت خبر داده است که در حال تست یک سری ویژگی‌های قابل توجه و مهم برای حلقه اسکیپ احد (Skip Ahead) است که قصد دارد طی هفته‌های آتی آن را به دست اعضای این حلقه برساند.

منبع :

Windows Central

41 پست
سینا هنربخش
متخصص شبکه های مایکروسافتی و رفع و عیب یابی سیستم های مایکروسافت هلپ دسک (ادمین) سرور دارای مدرک MCSE2012R2+ علاقمند تخصصی به مباحث مایکروسافت ، به خصوص در زمینه ی ویندوز دسکتاپ و ویندوز فون دارای گوشی 950XL و اینسایدر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,