_ویندوز پنل جدید

بیلد 17733 ویندوز 10 برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر شد فایل اکسپلورر تیره تکمیل شد

یک هفته‌ی دیگر از راه رسید و ما شاهد انتشار یک بیلد پیش نمایش جدید دیگر از ویندوز 10 برای اعضای اینسایدر حلقه فست هسستیم. این به‌روزرسانی جدید که امشب منتشر شده، شماره بیلد سیستم عامل را به 17733 ارتقا می‌دهد و شامل برخی تغییرات و بهبودهای داخلی است. با این وجود یک تغییر بزرگ ظاهری در بیلد 17733 وجود دارد، که آن هم تکمیل شدن حالت تیره برای فایل اکسپلورر است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ویژگی‌های جدید:

  • با بیلد 17666 ما شروع به آوردن تم تیره به File Explorer کردیم. بیلد امروز یک نقطه عطف در مورد تکمیل آنچه که ما برای آن برنامه داشتیم ایفای نقش می‌کند.

سایر بهبودها:

  • از همه کاربران برای بازخوردهایشان در مورد سایه‌های XAML که ما اخیراً اضافه کرده‌ایم تشکر می‌کنیم. ما برای مدتی آن را از دسترس خارج می‌کنیم، ولی در مورد برخی از مواردی که با ما به اشتراک گذاشته‌اید، کار می‌کنیم. شما همچنین متوجه خواهید شد که افکت اکریلیک از برخی از کنترل‌های پاپ آپ حذف شده است. آنها در بیلد آینده باز خواهند گشت.
  • رفع یک مشکل موجود از بیلدهای اخیر که در آن صفحه کلید لمسی ممکن است روی صفحه نمایش غیرقابل مشاهده شود.
  • رفع یک مشکل موجود از بیلدهای اخیر که اجزای یک نوتیفیکیشن با یک نوار پیشرفت (مانند زمانی که از nearby sharing استفاده می‌کنید) ممکن است هر بار که نوار پیشرفت به‌روزرسانی می‌شود، چشمک بزند.
  • رفع یک مشکل در برخی دستگاه‌های خاص که اگر شما دستگاه خود را ریست می‌کردید و تصمیم به نگه داشتن فایل‌ها داشتید، پس از ورود به ویندوز، صفحه تنظیمات صدا غیر فعال می‌شد.
  • رفع مشکلی که باعث می‌شد کرکره High Contrast هنگامی که مقادیر تغییر داده می‌شدند چشمک بزند.

اگر شما نیز بیلد 17733 را روی کامپیوتر ویندوز 10 خود دریافت کرده‌اید، تجربیات خود از ویژگی‌های جدید آن را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2226 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,