_ویندوز پنل جدید

بیلد 18237 ویندوز 10 برای اینسایدرهای Skip Ahead منتشر شد طراحی فلوئنت به صفحه ورود به سیستم آمد

ساعاتی پیش مایکروسافت به‌روزرسانی جدیدی از شاخه 19H1 را برای اینسایدرهای حلقه Skip Ahead منتشر کرد که شماره بیلد ویندوز 10 را به 18237 ارتقا می‌دهد. بیلد 18237 در کنار بهبودهای رایج، اکنون یک تغییر بسیار خوب را برای کاربران ویندوز 10 به ارمغان آورده است. با این به‌روزرسانی، سرانجام ما شاهد استفاده از طراحی فلوئنت در صفحه ورود به سیستم ویندوز 10 هستیم که ظاهری زیبا و جذاب به این قسمت بخشیده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

لیست موارد جدید در بیلد 18237:

از راه رسیدن عنصر اکریلیک به صفحه ورود به سیستم ویندوز

  • با بیلدی که امروز منتشر شده، ما عنصر اکریلیک، که بخشی از سیستم طراحی فلوئنت است را به پس زمینه صفحه ورود به سیستم اضافه کرده‌ایم. بافت نیمه شفاف این صفحه گذرا با برجسته کردن کنترل‌های دنبال شونده در سلسله مراتب بصری، در عین حفظ قابلیت دسترسی آنها، به شما در تمرکز بر روی کار ورود به سیستم کمک می‌کند.

مایکروسافت همچنین تغییرات مفیدی را در برنامه Microsoft Apps در اندروید ایجاد کرده و آن‌ها را به عنوان یک برنامه “Your Phone Companion” نام گذاری کرده است. این امر برای کاربرانی که ممکن است لزوماً همیشه دنبال کننده اخبار دنیای تکنولوژی نباشند، یک لینک بین برنامه Your Phone و Companion جدید فراهم می‌کند. ویژگی‌های قدیمی همچنان مانند یک لیست از برنامه‌های توصیه شده برای دانلود و نصب باقی می‌مانند.

اگر شما نیز یکی از اینسایدرهای حلقه Skip Ahead هستید، در حال حاضر می‌توانید بیلد 18237 ویندوز 10 را دریافت کنید و تغییرات جدید آن را تجربه کنید.

منبع :

NEOWIN

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,