تا کنون اخبار متعددی در رابطه با یک نسخه ی جدید از ویندوز ۱۰، به نام ویندوز ۱۰ کلاود منتشر شده است و احتمالا شما نیز تا حدودی با آن آشنایی پیدا کرده اید. بر اساس شایعات، مایکروسافت در صدد برگزاری رویداد بهار می باشد، اما بر خلاف شایعات پیشین که ادعا می کردند این رویداد به سخت افزار های سرفس و رونمایی از محصولات جدید اختصاص خواهد داشت، به نظر می رسد مایکروسافت در این رویداد بر روی ویندوز ۱۰ کلاود تمرکز خواهد داشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس گزارش وب سایت ZDNet، رویداد بهار مایکروسافت به صورت داخلی اسم رمز “Bespin” در حال پیش بردن است. اگر شما با جهان جنگ ستارگان آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که Bespin محل شهر ابر یا Cloud City است، که می تواند یک اشاره به تمرکز این رویداد داشته باشد.

علاوه بر این، این گزارش اشاره می کند که ما به احتمال زیاد درچند روز آینده” دعوت نامه های این رویداد که انتظار می رود در اوایل ماه مِی برگزار شود را مشاهده خواهیم کرد و نکات بیش تری در مورد آن چه که در آن انتظار می رود به دست خواهیم آورد.

صرف نظر از نام این نسخه از ویندوز، سیستم عامل ویندوز ۱۰ کلاود ارتباطی به فضای ابری نخواهد داشت. در عوض، این سیستم عامل بیش تر شبیه به سیستم عامل منسوخ ویندوز RT است که در آن تنها اپلیکیشن های پلتفرم یونیورسال ویندوز (UWP) که از استور ویندوز دریافت شده اند قابل اجرا خواهد بود. گمان می رود مایکروسافت  با معرفی این سیستم عامل و ارائه ی دستگاه های ارزان قیمت که تنها برنامه های استور ویندوز را اجرا می کنند، قصد دارد که به رقابت جدی با کروم بوک های گوگل بپردازد. اگر شما نیاز به دسترسی به نرم افزار های خارج از استور دارید، برخی نشانه ها اشاره دارند که قابلیت ارتقای این نسخه به ویندوز ۱۰ پرو با پرداخت هزینه وجود دارد.

به غیر از ویندوز ۱۰ کلاود، احتمال بسیار اندکی وجود دارد که ما به زودی شاهد مراسم معرفی مهمی در رابطه با دستگاه های سرفس باشیم. همچنین شایعات پیش از این به عدم وجود سرفس بوک ۲ در این رویداد اشاره کرده بودند و همچنین ادعا داشتند که سرفس پرو ۵ تنها یک نسخه ی به روز رسانی شده از نسل پیشین خود خواهد بود.

به نظر شما مایکروسافت در این رویداد به معرفی چه محصولات و سرویس هایی خواهد پرداخت؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2158 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمدرضا
پاسخ دهید چهارشنبه 23 فروردین 1396

آقا تصویر زمینه ویندوز ۱۰ من چرا آپدیت نشده؟ همون قبلیه هستش.
کسی میدونه چرا؟

مهمان
پاسخ دهید چهارشنبه 23 فروردین 1396

چرا نمیگید آپدیت برا موبایل اومده ؟

MRG
پاسخ دهید چهارشنبه 23 فروردین 1396

دوستان iran tv universal اپدیت شد.خیلی خوب شده.میشه کیفیتش رو انتخاب کرد ظاهرش هم عوض شده

soropsh930
پاسخ دهید چهارشنبه 23 فروردین 1396

سلام امروز صبح که بیدار شدم گوشیم ریستارت میخواست که آپدیتش نصب شه، این آپدیتی که اومده چه آپدیتی بوده ؟ گوشیم ۹۳۰ هست
الان او اس بیلدم رقمای آخرش شده : ۱۴۳۹۳.۱۰۶۶

    Ali
    پاسخ دهید چهارشنبه 23 فروردین 1396

    آپدیت تجمعی بوده رفع باگ

Ali
پاسخ دهید چهارشنبه 23 فروردین 1396

خدا کنه در رابطه با آینده موبایل هم صحبت کنه توی کنفرانس

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,