تاکنون در حدود ۱۸ درصد کامپیوترهای مجهز به ویندوز ۱۰، به روز رسانی کریترز را دریافت کرده اند و با تلاش پیوسته مایکروسافت این رقم مدام در حال افزایش است، این شرایط باعث نشده تا مایکروسافت کاربرانی که به روز رسانی کریترز را دریافت کرده اند فراموش کند، و در این مدت به روز رسانی های تجمعی را برای رفع ایرادات این به روز رسانی منتشر ساخته است.

مایکروسافت در آخرین تلاش از این دست، به روز رسانی تجمعی را برای کامپیوترهایی که به روز رسانی کریترز را دریافت کرده اند منتشر ساخته است، شماره بیلد این به روز رسانی ۱۵۰۶۳.۳۳۲ بوده و برخی از ایرادات و مشکلات به روز رسانی کریترز را مرتفع ساخته است.

لیست مشکلات برطرف شده

 • مشکل گزارش شده ای که به واسطه آن NTLM به هنگام فعال بودن CredGuard از کار می افتاد و پاسخ دهی لازم را نداشت مرتفع ساخته ایم. در این وضعیت NTLMv2 مورد استفاده قرار می گرفت و اطلاعات مورد نظر توسط سرور فراهم نمی شدند.
 • مشکلی که باعث شده بود تا هنگام فرستادن لینک سایت ها زا اینترنت اکسپلورر به مایکروسافت اج و انتخاب گزینه همه سایت ها به جز سایت های که در لیست Enterprise Mode Site قرا گرفته اند، اینترنت اکسپلورر به این استثنا توجه نکند، و همه موارد را رد لیست موارد دلخواه مایکروسافت اج قرار می داد مرتفع شده است.
 • مشکلی در اینترنت اکسپلورر ۱۱ که باعث شده بود که کاربرانی غیر از ادمین قادر به نصب کنترل ActiveX نباشند، برطرف شده است.
 • مشکلی که باعث شده بود تا در هنگام استفاده از چند صفحه نمایش و فعال بودن حالت دو نیم شدن صفحه یا Split View برخی از اپلیکیشن ها نظیر مایکروسافت اج، کرتانا، هاب و … ورودی های لازمه را دریافت نکنند، برطرف شده است.
 • مشکلی که باعث شده بود تا هنگام ریست شدن یک ماشین مجازی، ماشین مجازی علی رغم وجود منابع کافی جافظه به صفحه سطح دوم خود یا SLP می رفت را حل کرده ایم.
 • مشکلی که باعث شده بود تا برخی از فونت های غیر یونیکد (Courier, MS sans Serif و ..) در سیستم های با زبان غیر از لاتین برای مثال عربی قادر به نمایش درست کاراکترها نباشند و به جای کاراکتر مورد انتظار نوارهای مشکی رنگ نشان داده می شد، برطرف شده است.
 • مشکلی که باعث شده بود تا هنگام پاک کردن پیام ها اپلیکیشن SMS/messaging از کار افتد، مرتفع شده است.
 • مشکلی که باعث شده بود تا پس از نصب به روز رسانی کریترز خروجی های صوتی که از دکد کننده های اکسترنال بهره می برند، غیر فعال شوند، برطرف شده است.
 • مشکلی که سبب شده بود تا پوسته IoT قادر به حفظ کارکرد اپلیکیشن های مشاهد شده در پس زمینه نباشد، برطرف شده است.
 • مشکلی که باعث بروز تاخیر بسیار طولانی هنگام استفاده از Universal Windows Platform MIDI API شده بود، مرتفع شده است.
 • مشکلی که باعث شده بود تا کامپیوترهایی با رم کمتر از ۴ گیگابایت در نصب پرینترهای شبکه دچار مشکل شوند برطرف شده است. اکنون این پرینترها به سادگی از طریق اپلیکیشن تنظیمات و یا از بخش دستگاه ها و پرینترهای کنترل پنل قابل نصب هستند.
 • مشکلی که باعث می شد تا در صورت یکی بودن اسامی پرینتر  PrintBRM قادر به بازیابی تنظیمات پرینت پی در پی نباشد برطرف شده است.
 • مشکلی را که سبب شده بود تا تنظیمات پروکسی هر کاربر قابل انتقال به تنظیمات پروکسی دستگاه نباشد، برطرف کرده ایم.
منبع :

WINDOWS CENTRAL

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mahdi77
پاسخ دهید جمعه 5 خرداد 1396

برای موبایل هم امد ….الان دانلود کنید

  علی
  پاسخ دهید جمعه 5 خرداد 1396

  سلام برا موبایل من نیومده ک ۶۵۰

mahmood.hosseini
پاسخ دهید جمعه 5 خرداد 1396

نمیخاید بگید برای موبایل هم هست

Alireza
پاسخ دهید جمعه 5 خرداد 1396

و مشکل بهم ریختن آیکون های دسکتاپ هنوز درست نشده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,