engadget-for-xbox-one

زمان زیادی از عرضه‌ی اپلیکیشن یونیورسال انگجت برای دستگاه‌های ویندوز ۱۰ می‌گذرد اما تاکنون این اپلیکیشن بر روی دستگاه‌های اکس‌باکس وان حضور نداشت. حال در آخرین به‌روز رسانی‌ای که برای این اپلیکیشن منتشر شده است، کاربران اکس‌باکس وان نیز از این پس می‌توانند اقدام به استفاده از این اپلیکیشن کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

توضیحات رسمی درباره‌ی این اپلیکیشن:

انگجت، مقصد نهایی شما برای بررسی، مشاهده اخبار و پژوهش درباره‌ی محصولات الکترونیکی است. متخصصان و نویسندگان ما تمام تلاش‌شان را برای فراهم‌آوردن بهترین اطلاعات درباره‌ی گجت‌های الکترونیکی، اخبار تکنولوژی و علمی را انجام می‌دهند. اگر می‌‌خواهید تا همیشه به بروزترین اخبار در زمینه‌ی تکنولوژی و اخبار بازی‌ها و سیستم‌های جدید دسترسی داشته باشید، انگجت جای شماست. با انگجت، اخبار دنیای تکنولوژی را در دستان خود مطالعه کنید.

آیا برنامه‌ی مشابهی هست که شما از آن استفاده کنید؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINBETA

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
!M!
پاسخ دهید یکشنبه 24 مهر 1395

سلام ببخشید یه سوال داشتم … اقا این رفتن انتن و برنگشتن رو نمیشه فیدبک بدین تا مایکروسافت درستش کنه؟جرات نمیکنی گوشیتو بذاری رو زمین اگ انتن بره دیگه برگشتن تو کار نیست با حالت پرواز خاموش روشن کردنم انتن نمیاد حتما باید خاموش روشن کنی … نمیدونم فقط واس من این مشکل داره یا برای همه هستش از اپدیت سالانه به اینور این مشکل پیدا کرده …

    !M!
    پاسخ دهید یکشنبه 24 مهر 1395

    حتما باید گوشی رو خاموش روشن کنی تا انتن برگرده *****

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,