اکنون دیگر به زمان عرضه نسخه نهایی به‌روزرسانی فال کریترز بسیار نزدیک شده ایم. نسخه نهایی این به‌روزرسانی دیگر تقریبا آماده است و مهندسان مایکروسافت سخت مشغول کار هستند تا باگ های نهایی شناخته شده را برطرف ساخته و ویژگی های اضافه شده را به بهترین شکل مهیا سازند. در همین جهت ردموندی ها در چند وقت اخیر به‌روزرسانی های متعددی را منتشر کرده اند و امروز نیز بیلد 16291 را برای اینسایدرهای حلقه اسلو منتشر کرده اند.همواره هنگامی که به روزهای نهایی عرضه یک به‌روزرسانی عمده در ویندوز 10 نزدیک می‌شویم، در کمپ ردموند غوغایی برپا می‌شود. تیم مهندسان مایکروسافت در چنین روزهایی بیلدهای متعددی را برای کاربران اینسایدر عرضه می‌کنند تا آخرین بازخوردها را در مورد کیفیت سیستم عامل دریافت کنند و هرگونه تغییر مورد نیاز را سریعتر اعمال کنند.

پیش از بررسی لیست تغییرات و بهبودهای این بیلد باید اشاره کنیم که مایکروسافت امکان دریافت این بیلد را برای سرفس پرو 3 مسدود ساخته است، چرا که مشکلات این بیلد ممکن است باعث بریک شدن دستگاه گردد. این مشکل البته برای اینسایدرهای حلقه Skip Ahead برطرف شده، بنابراین تا چند روز دیگر که بیلدهای جدید برای حلقه اسلو منتشر شود، کاربران سرفس پرو 3 نیز قادر به دریافت این به‌روزرسانی جدید خواهند بود. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به لیست تغییرات این بیلد:

 • ما مشکلی را که باعث شده بود تا برخی اوقات پس از انجام ارتقا سیستم عامل، ویندوز آپدیت لیست ویژگی های به‌روزرسانی انجام شده را نشان ندهد، برطرف ساخته ایم.
 • ما مشکل عدم امکان اسکرول در صفحات لمسی یا تاچ پد با استفاده از F12 Developer Tools مرتفع کرده ایم.
 • ما مشکلی که باعث شده بود تا ریست کردن پین هنگام قفل بودن دستگاه صرفا در اولین مرتبه ای که گذرواژه ریست شده باشد را برطرف کرده ایم.
 • مشکلی که باعث شده بود تا چنانچه کاربر مایکروسافت اج یک سایت دلخواه خود را به پوشه Favorites منتقل کرده و در ادامه بلافاصله اقدام به دسته بندی پوشه ها براساس نام کند، مایکروسافت اج کرش کند، برطرف شده است.
 • مشکل نشانگر در اوتلوک 2016 که در بیلدهای اخیر ایجاد شده بوده که باعث عدم نمایش محتوای پیام هنگام جستجو شده بود را رفع کرده ایم.
 • مشکلی که در چند بیلد اخیر ایجاد شده بود که به تبع آن چنانچه در حالتی که اسکایپ یونیورسال در حالت minimized باشد، در صورت کلیک کردن روی اعلان تماس دریافتی، اپلیکیشن اسکایپ باز نمی‌شد، برطرف شده است.
منبع :

MSPU

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید شنبه 1 مهر 1396

سلام من ویندوز راحت نصب میشه رو لپتاپم چند بار بیلد های جدید رو از بوت نصب کردم، ولی تو هیچکودوم از ویندوزهایی ک نصب کردم نتونستم به بیلد جدید آپدیت کنم سرعت اینترنتمم خوبه یعنی مشکلی توی دانلود بیلدها ندارم تا الان ۶تا بیلد دانلود کردم هرکودوم ۱۰بار گه دستی چه اتومات گذاشتم نصب بشه، هربار اررور میده همیشه هم یه اررور میده، یعنی تا الان نتونستم بدون از دست دادن برنامه هام ویندوز رو اپدیت کنم، ازونجایی ک برنامه نویسی هم میکنم خیلی برام واجبه سریع اپدیت کنم، توی حلقه فست هم هستم، الان از کلی امکاناته ضروری برای برنامم بی بهره شدم بخاطر مشکل سیستمم… بنظر شما مشکلش چیه؟ اصلا با عقل جور در نمیاد

حیان
پاسخ دهید شنبه 1 مهر 1396

درواقع بیلد دانلود و نصب میشه ولی موقع ری استارت تا ۵٪ نصب میشه رو سیستم بعد کارش متوقف میشه ری استارت معمولی میشه… بالا میاد سیستم میگه باید ری استارت کنی تا نصب شه ری استارت میکنم معمولی ری استارت میشه، تمام ابزارهای رفع باگ اپدیت رو هم امتحان کردم…فقط میخام بدونم مشکل کجاس؟ اصن با عقل جور در نمیاد!!!

  mrmas
  پاسخ دهید شنبه 1 مهر 1396

  سلام مشکل شما اینه که از نسخه رسمی استفاده نمیکنی . بیلدای اینسایدری مشکل دارن مخصوصا حلقه فست که مشکلاتش زیادتره . شما نسخه رسمی استفاده کن مشکلی بایت اپدیتا نداری . ویندوز 10 نسخه پرو بگیر .البته صبر کن تا 25 مهر که رد استون 3 میاد اونموقع عوض کن که مجبور نشی هی اپدیت کنی

حیان
پاسخ دهید یکشنبه 2 مهر 1396

مرسی بابت راهنمای راستش من تو دانلود نسخه رسمی هم همین مشکل رو دارم ، مشکل از ویندوزایی ک نصب میکنم نیست خیلی مشکل توی ری استارته، باشه تا ۲۵مهر منتظرم تا بتونم نسخه رسمی دانلود کنم موافقم ولی واقعا مشکله من جای بحث داره، با عقل جور نیست میدونی؟

حیان
پاسخ دهید یکشنبه 2 مهر 1396

روی سیستمم نصب ویندوز جدید روی یه درایو مشکلی نداره، وقتی درایو فرمت میشه
ولی از چندماه پیش تا الان نزدیک ۱۰بیلد از حلقه معمولی فست اسلو، هرکودومم ۱۰بار دانلود کردم از اول، به صورت دستی و اتومات، هر راهی بود امتحان کردم نشد… توی مرحله ری استارت مشکل داره… مشخصا مشکل از سیستمه
ولی اینکه چجوری سیستم ویندوز جدید نصب میکنه ولی آپدیت نمیتونه نصب کنه جای بحث داره
حتی درایو رو عوض کردم گفتم شاید مشکل از درایو باشه بازم حل نشد
عذابه الهی بوده فکرکنم…

حیان
پاسخ دهید یکشنبه 2 مهر 1396

جالب اینجاس من برای برنامه نویسی شدیدا به این آپدیت ها نیاز دارم 😕

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,