یکی از مشخصه های بارز ویندوز ۱۰ ارایه آن به عنوان یک سرویس است، این نسخه از ویندوز به صورت پیوسته به روز رسانی شده و ویژگی های جدیدی را به خود می بیند.امروز روز دوم کنفرانس بیلد مایکروسافت است، و این کنفرانس با سخنرانی تری مایرسون رییس بخش ویندوز و دستگاه های مایکروسافت شروع شده است. اولین خبری که از کنفرانس منتشر شده است نامگذاری یه روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ است. همان طور که می دانید ویندوز ۱۰ هر سال دو به روز رسانی بزرگ را دریافت می کند.

به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ که با اسم رمز رد استون ۳ شناخته می شد، سرانجام نام اصلی خود را پیدا کرد، مایکروسافت نام این به روز رسانی را Fall Creators Update گذاشته است. نامگذاری این به روز رسانی به خوبی موید این مسئله است که در آن ویژگی های جدید و هیجان انگیزی برای طراحان و خالقان درنظر گرفته شده است و مایکروسافت در نظر دارد در این به روز رسانی خواسته بزرگ کاربران و اینسایدرها یعنی سیستم عاملی منحصر به فرد را عرضه کند.

از سوی دیگر این به روز رسانی در فصل پاییز عرضه خواهد شد، که این هم ایهامی جالب در این نامگذاری را نشان می دهد. جزییات بیش تر در مورد این به روز رسانی و ویژگی هایی که مایکروسافت برای آن در نظر گرفته است، به زودی منتشر خواهد شد، و ما در وینفون این نکات را خدمت شما عرضه خواهیم کرد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

892 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,