تری مایرسون، معاون امور اجرایی بخش ویندوز و دستگاه ها در مایکروسافت، امروز در جریان رویداد IFA 2017 اعلام کرد که به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ در تاریخ ۲۵ مهر (۱۷ اکتبر) در سراسر جهان منتشر خواهد شد. به گفته وی نسخه آتی، چهارمین به روز رسانی مهم برای ویندوز ۱۰ خواهد بود و همچنان روی ایجاد “یک پلتفرم که الهام بخش خلاقیت شما باشد”، متمرکز خواهد بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به روز رسانی فال کریترز برای ویندوز ۱۰ بسیاری از ویژگی های جدید مانند OneDrive Files Demand و Story Remix را معرفی می کند، اما کاربران همچنین می توانند انتظار پیشرفت های زیادی را در زمینه Windows Inking، بازی، امنیت و قابلیت دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، این به روز رسانی مهم همچنین با اولین هدست Windows Mixed Reality از شرکای تجاری این شرکت که در تاریخ ۱۷ اکتبر در کنار ویندوز ۱۰ فال کریترز معرفی خواهد شد، درب ها را برای پلتفرم Windows Mixed Reality باز خواهد کرد.

مایرسون این گونه توضیح می دهد:

ماموریت ما در مایکروسافت این است که به هر فرد و هر سازمان در این سیاره برای دستیابی به چیزهای بیشتر، توانایی دهیم، یکی از راه های حمایت ما از این ماموریت، برداشتن گام بعدی در سفر ویندوز و توانمند سازی خالقین در همه زمینه ها با به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ است.

 

منبع :

ONMSFT

2158 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,