تنها چند روز پس از آن که در ماه آوریل انتشار به روز رسانی کریترز برای تمام کامپیوتر های شخصی ویندوز ۱۰ آغاز شد، مایکروسافت اطلاعیه مهمی را در مورد برنامه انتشار به روز رسانی ها برای ویندوز ۱۰ اعلام کرد: این شرکت به ویندوز ۱۰ و آفیس متعهد است، دو بار در سال، در ماه مارس و سپتامبر به روز رسانی هایی منتشر می شوند. در نتیجه، مایکروسافت در آن زمان اظهار داشت که به روز رسانی فال کریترز برای ویندوز ۱۰ برای سپتامبر ۲۰۱۷ هدف گذاری شده است. با وینفون همراه باشید.

همان طور که می دانید، نسخه فعلی ویندوز ۱۰ (به روز رسانی کریترز) نیز دارای شماره نسخه ۱۷۰۳ بوده که طبق معمول رقم ۰۳ نشان دهنده ماه انتشار است و تایید کننده این موضوع، عرضه نسخه RTM در ماه مارس امسال است. همان گونه که مشخص است، به روز رسانی فال کریترز نیز باید نسخه ۱۷۰۹ نامگذاری شود و در حال حاضر توییتر کاربری به نام WZor، این شماره نسخه را در Windows IT Center مایکروسافت پیدا کند.

فایل های Policy DDF (چارچوب توصیف دستگاه)

برای ویندوز ۱۰، نسخه ۱۶۰۷، ۱۷۰۳ و برای ویندوز ۱۰، نسخه ۱۷۰۹!

— WZor (@WZorNET) July 3, 2017

بنابراین، اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، باید منتظر نسخه RTM به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ در ماه سپتامبر باشیم، هرچند ممکن است مایکروسافت تصمیم بگیرد که عرضه این به روز رسانی برای تمام کاربران را در طول چند ماه انجام دهد (همانند نسخه ۱۷۰۳). هر زمان که این به روز رسانی منتشر شود، شما می توانید آن را از طریق برنامه ویندوز اینسایدر، فایل های ISO رسمی و یا ابزار Upgrade Assistant مایکروسافت دریافت و نصب کنید. البته با استفاده از برنامه ویندوز اینسایدر همین الان نیز می توانید به بیلدهای این نسخه دسترسی پیدا کنید و در توسعه آن سهیم باشید.

منبع :

ONMSFT

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Iman Balaa
پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

من میخواستم آپدیت کریترز رو با Upgrade Assistant بگیرم. حدود ۷ گیگ دانلود کرد . آخرشم ارور داد… چاره چیست؟

امیر
پاسخ دهید جمعه 5 آبان 1396

چه کار میکنه این نسخه؟!
ایا بالاخره سازگار میشه وینفون برای نصب اپهای اندرویدی؟!
نسبت به این اپدیتها چقد میشه امیدوار بود
برنامه نویسها و اپهای ایرانی که اصلا نمیدونن وینفون هم وجود داره!!
دیجی کالا ک تعطیل
اپهای انتقال وجه تعطیل
اپهای تماشای تلویزییون اینترنتی تعطیل

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,