satya nadella

کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ در ابتدا با حضور پر شور ساتیا نادلا شروع شد. او با گفتن اینکه پلتفرم مایکروسافت آینده روشنی دارد و باید خوشبین بود به سخرانی پرداخت. موارد جالب دیگری نیز در این سخنرانی گفته شد.

او در ابتدا گفت که حدود ۱.۲ میلیارد کاربر از مجموعه آفیس استفاده می کنند و آنها قادر خواهند بود تا به فضای ابری از طریق این پلتفرم دسترسی داشته باشند. توسعه دهندگان نیز می توانند از این مسئله سودی ببرند و کاربران آنها می توانند از این طریق به برنامه های آنها دسترسی داشته باشند.

سپس ساتیا نادلا گفت که ویندوز ۱۰ نسبت به ویندوز ها قبلی رشد سریعی دارد که مسئله مهمی برای توسعه دهندگان است و می تواند آنها را تشویق به ساختن برنامه های یونیورسال کند. بیش از ۲۷۰ میلیون نفر در سراسر جهان در حال استفاده از ویندوز ۱۰ هستند که نسبت به عدد قبلی ک ۲۰۰ میلیون نفر بود جهش بزرگی محسوب می شود.

ما همچنین به بحث در مورد فرصت های موجود برای توسعه دهندگان از طریق بازی ها و برنامه ها در دسکتاپ و کنسول خواهیم پرداخت.

برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس و برای مشاهده اتفاقات لحظه به لحظه کنفرانس به صفحه وبلاگ نویسی زنده مراجعه کنید.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,