_ویندوز پنل جدید

ویندوز 10 سرانجام در آمریکا بر ویندوز 7 غلبه کرد! دوران پادشاهی ویندوز 10 آغاز می شود...

ویندوز 10 از زمان عرضه‌اش همواره روند صعودی خوبی را تجربه کرده و توانسته هر ماه بر سهم خود در بازار سیستمعامل‌های دسکتاپ بیفزاید. با این حال مایکروسافت همیشه یک آرزوی بزرگ داشته است، آرزوی غلبه بر سیستم‌عامل هشت ساله‌ی ویندوز 7 خود! بر اساس گزارش یکی از مؤسسات آمارگیری مستقر در ایالات متحده، به نظر می‌رسد سرانجام آرزوی مایکروسافت تحقق یافته و سیستم‌عامل ویندوز 10 توانسته از ویندوز 7 پیشی بگیرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

آمار منتشر شده توسط Analytics.usa.gov از مشتریانی که از وب‌سایت آنها بازدید کرده‌اند نشان می‌دهد در 90 روز گذشته میزان کاربرانی که با ویندوز 10 از سایت آنها بازدید کرده‌اند بیشتر از ویندوز 7 بوده و ویندوز 10 توانسته با تنها یک درصد سهم بیشتر بر ویندوز 7 غلبه کند.

از میان بازدیدکنندگان با دستگاه‌های ویندوزی، 46 درصد ویندوز 10، 45 درصد ویندوز 7، 6 درصد ویندوز 8.1، یک درصد ویندوز 8 و 2 درصد سایر نسخه‌های ویندوز را داشته‌اند.

از میان بازدیدهای انجام شده، پلتفرم ویندوز با 45.7 درصد سهم، بیشترین بخش را در اختیار داشته و تنها 9 درصد از بازدیدکنندگان از سیستم‌عامل مک استفاده می‌کرده اند. سیستم‌عامل کروم نیز 1.3 درصد از بازدید کل را تشکیل داده و در بخش موبایل نیز 25.2 درصد سهم به آی او اس، 18.2 درصد به اندروید و 0.7 درصد به سایر سیستمعامل‌های موبایل متعلق بوده است.

88.7 درصد از بازدیدکنندگان از ایالات متحده آمریکا بوده‌اند، که در نتیجه این آمار بازتاب خوبی از بازار واقعی این منطقه را نمایش می‌دهد.

انتظار می‌رود در سال 2018 ما شاهد این اتفاق در مناطق بیشتری از جهان باشیم، زیرا با نزدیک‌تر شدن به زمان پایان پشتیبانی از ویندوز 7 سازمان‌ها و کاربران بیشتری به نسخه جدید این سیستم‌عامل مهاجرت می‌کنند.

منبع :

MSPU

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamid
پاسخ دهید جمعه 8 دی 1396

25 درصد ای او اس ، ۱۸ درصد اندروید و باقی سیستم ها هم ۰.۷ درصد ، این حدودا شد ۴۴ درصد ، ۴۶ درصد مونده چی شد؟؟؟؟😌😅😂

    امیر زمانی
    پاسخ دهید جمعه 8 دی 1396

    دوست عزیز اونا 44 درصد، میمونه 56 درصد (نه 46 درصد) که میشه سیستم عامل های دسکتاپی که قبلش سهمشون گفته شده 😉

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,